Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


KURSY
„Wydarzenia wirtualne i hybrydowe” - kurs Akademii SKKP 

Kolejny kurs dotyczy realizacji spotkań online hybrydowych. Uczestnicy zapoznają się z różnymi aspektami organizacji takiego wydarzenia. Kurs prowadzi Krzysztof Paradowski z Concept Music Art Sp. z o.o.


Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy, dotyczącej eventów wirtualnych i hybrydowych osobom, które do tej pory nie miały nic wspólnego z wydarzeniami online i chcą rozpocząć z nimi swoją przygodę, a także dla tych, którzy chcą uporządkować swoją wiedzę zdobytą w ostatnich miesiącach podczas pandemii. Eventy online są efektem naturalnej ewolucji i odpowiedzią na zmiany oraz potrzeby naszych czasów. Ewolucji, która z pewnością trwałaby 5-10 lat, a w związku z pandemią przyspieszyła kolosalnie. Po raz pierwszy mamy do czynienia z wydarzeniami online w tak szerokiej skali, tak dużym spektrum i tak wielkiej ilości. Podczas kursu dowiecie się jakie możliwości dają eventy online i jak wykorzystać ich potencjał jako narzędzie marketingowe i sposób na realizację założonych celów wydarzenia.

Program kursu zawiera poniższe elementy:

 1. Definicja wydarzeń online i hybrydowych
 2. Rodzaje wydarzeń online
 3. Narzędzia i obszary związane z realizacją wydarzeń online
 4. Platforma
 5. Studio
 6. Streaming, realizacja video, połączenia zdalne
 7. Projektowanie contentu multimedialnego
 8. Technologie innowacyjne
 9. Elementy angażujące uczestników
 10. Networking
 11. Sponsorzy
 12. Wystawcy
 13. Bezpieczeństwo
 14. Korzyści
 15. Zagrożenia
 16. Perspektywa uczestnika
 17. Przygotowanie produkcji i realizacja

Kurs jest częścią cyklu „Zarządzanie w branży MICE”, który składa się z 10 szkoleń, kierowanych zarówno do osób zaczynających karierę w branży MICE (bezpłatnie) jak i do kadry kierowniczej (odpłatnie). Każdy kurs kończy się testem kompetencyjnym oraz wydaniem certyfikatu ukończenia szkolenia. Cały cykl szkoleń został podzielony tematycznie tak, aby wraz z raportami i opracowaniami udostępnianymi na platformie online, stanowiły kompendium wiedzy o branży MICE. Po ukończeniu i pozytywnym zaliczeniu wszystkich 10 kursów, otrzymuje się certyfikat Event Managera.

W celu wzięcia udziału w szkoleniu wystarczy zarejestrować się na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online www.akademia.skkp.org.pl i po otrzymaniu linku do aktywacji, można brać udział w kursach w dowolnym, wybranym czasie przez okres 6 miesięcy od rejestracji.

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

Dodatkowych informacji udziela:

Anna Górska, Kierownik Projektu

Symposium Cracoviense Doradca Zarządu

ICCA Board Member

SKKP Wiceprezes ds. Współpracy Międzynarodowej

2021-06-07 09:16:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter