Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


REGIONY
Śląsk będzie miał regionalne convention bureau

Na początku września obradowała Śląska Rada Turystyki - ciało doradcze ukonstytuowane w ubiegłym roku przy marszałku woj. śląskiego.

 

Podczas spotkania poruszono temat powołania przy Śląskiej Organizacji Turystycznej Regionalnego Convention Bureau Woj. Śląskiego, czyli jednostki, która miałaby promować woj. śląskie jako atrakcyjną destynację dla wydarzeń biznesowych. Przyczynkiem do rozmowy była zaprezentowana w czasie spotkania „Koncepcja działania Regionalnego Convention Bureau Województwa Śląskiego” opracowana przez jedną z firm consultingowych wespół z przedstawicielami lokalnej branży turystycznej i naukowcami.

Dokument powstał na bazie analiz funkcjonowania convention bureau w innych miastach, rozmowami z branżą turystyczną i wywiadami z przedstawicielami środowiska MICE. Koncepcję przedstawiona przez ekspertów spotkała się z pozytywnym przyjęciem Rady, która określiła ją mianem „pionierskiej i innowacyjnej, ale realnej do wdrożenia”, rekomendując jej powstanie. Mo, foto ŚOT

2021-09-15 12:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter