Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


MATERIAŁ PARTNERA


Na Roadshow ASISTE prezentowały się sieci hotelowe

W cyklu spotkań z przedstawicielami Princess Hotels & Resorts z Dominikany i Meksyku, VIVA Hotels z Majorki, DMC Saudi Silk Road z Arabii Saudyjskiej oraz DMC VietOne z Wietnamu wzięło udział ponad 90 biur podróży ze Szczecina, Poznania i Warszawy oraz media branżowe.Zaprezentowano wiele nowości. Sieci hotelowe promują w Polsce obiekty cztero i pięcio gwiazdkowe, których udział w rynku stale rośnie. Hotele tylko dla dorosłych na stałe znalazły miejsce w portfolio obu sieci. VIVA Hotels na Majorce, na którą łatwo dolecieć z wielu miast, wyróżnia przestrzeń oferowanych, nowocześnie urządzonych apartamentów, odpowiednia dla liczniejszych rodzin, lub wymagających klientów poszukujących zakwaterowania z widokiem, tarasem z jacuzzi czy swim up. Absolutnym trendem nadchodzącego sezonu staje się Arabia Saudyjska, pełna pozytywnych zaskoczeń i niespodzianek. Współpraca z profesjonalnym DMC jest kluczowa w przypadku takiej destynacji a Saudi Silk Road przygotowała nawet polskojęzyczną obsługę dla grup na miejscu.

Cykl spotkań organizowany trzy razy w roku przez ASISTE travel trade marketing & Events umożliwia partnerom z egzotycznych kierunków prezentacje oferty wśród polskich touroperatorów, biur agencyjnych i agencji MICE. Kolejne edycje spotkań zaplanowano we wrześniu i w październiku. Spotkania odbędą się w Gdańsku, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Więcej  informacji na stronie www.asiste.pl

2023-03-28 09:21:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter