Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


STOWARZYSZENIA

Walne Zgromadzenie Członków SITE Polska

Członkowie SITE przyjęli uchwały dotyczące działalności stowarzyszenia za rok 2022: o zatwierdzeniu sprawozdania finansowego, zatwierdzeniu działalności stowarzyszenia i udzieleniu absolutorium Zarządowi Stowarzyszenia.Grażyna Grot-Duziak, prezes zarządu przedstawiła sprawozdanie za rok 2022, a poszczególni członkowie Zarządu według swoich obszarów odpowiedzialności podzielili się z uczestnikami spotkania informacjami nt. inicjatyw i projektów prowadzonych w roku 2022.

„Struktura członkowska przedstawiona przez Vice Prezes Anastazję Szerkus pokazuje jakim wyzwaniem jest podjęcie działań, odpowiadające na potrzeby wszystkich członków. W związku z tym stowarzyszenie kontynuuje różne projekty i inicjatywy, które albo są uniwersalne, albo adresowane tylko do konkretnej grupy członków. – wyjaśniła Prezes Grażyna Grot-Duziak

Projekt celowany do Agencji MICE i agencji turystyki przyjazdowej motywacyjnej to np. Destination Poland, koordynowany przez Vice Prezes Joannę Montenarh. Przy współpracy Anety Książek - członkini honorowej Stowarzyszenia - realizowane są inicjatywy edukacyjne, m.in.: cykliczne wyjazdy studyjne po Polsce - w czerwcu taki wyjazd odbędzie się do regionu świętokrzyskiego.

Uniwersalnym projektem, do którego zapraszamy wszystkich członków jest koordynowany przez Piotra Cieślaka program Young Leaders, który oparty jest na 3 filarach: edukacja, mentoring, networking. W czerwcu odbędzie się wyjazdowe spotkanie edukacyjno - integracyjne „Get Together” grupy Young Leaders w Suchej Beskidzkiej, przygotowane przez uczestniczki programu z Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii, a koordynowane przez Anastazję Szerkus.

Inicjatywą, z której każdy członek mógł skorzystać było szkolenie pilotów incentive przeprowadzone wspólnie z SOIT i Kadrami Turystyki. Obszar edukacji jest koordynowany w stowarzyszeniu przez Członka Zarządu Radosława Szafranowicza-Małozięcia.

Stowarzyszenie przykłada dużą wagę do rozwijania inicjatyw w ramach projektu „Our impact on people, society and the planet”. Nasza akcja „We stand with Ukraine” pozwoliła ufundować stypendia kilkunastu studentów kierunków turystycznych z Ukrainy. – relacjonuje Jarosław Hulboj - członek Zarządu. Walne Zgromadzenie Członków wzbogacone zostało o akcję CSR, którą przygotowała Beata Koziarska - doradca zarządu ds. CSR & Sustainability. Wspólne aktywności przygotowania szarpaków dla psów do schroniska poprzedziła ciekawa prezentacja o problemie bezdomności zwierząt, jednocześnie inspirująca i edukująca, np. jak zachować się w różnych sytuacjach związanych z tym tematem.


 

2023-06-06 11:12:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter