Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


WYDARZENIE
Qubus Hotel w Katowicach otwarty


30 listopada o 18,00 rozpoczęło się uroczyste otwarcie hotelu.
Na imprezie bawiło się ponad 120 zaproszonych osób, wśród nich byli kontrahenci firmy, władze miasta oraz sami pracownicy, którzy przez ostatnie miesiące pracowali przy projekcie budowy obiektu. 

Idea lokalności obiektu jest dla Qubus Hotel bardzo ważna, dlatego podczas przyjęcia można było obserwować wiele nawiązań do śląskiej kultury. Przed wejściem do Qubus Hotel Katowice rozbrzmiały dźwięki zagrane przez lokalną Górniczą Orkiestrę Dętą „Bytom” im. Józefa Słodczyka. Następnie Pan Grzegorz Poloczek, który poprowadził przyjęcie, zaprosił Gości na krótką przemowę Prezesa Zarządu Artura Hajduka oraz Dyrektora Hotelu Pana Szymona Przydworskiego, który ostatecznie przeciął symboliczną wstęgę otwierającą Qubus Hotel Katowice.
- Bardzo cieszymy się, że wróciliśmy do Katowic i to z tak pięknym obiektem. Dziękujemy Włodarzom Miasta za efektywną współpracę i otwarcie na rozwój biznesowy miasta. Dziękujemy Hotel Inwest za szybkie i sprawne zakończenie budowy. Dziękuję także swoim pracownikom i współpracownikom z całej sieci, którzy od wielu miesięcy ciężko pracowali nad tym projektem. Obiekt spełnia wszystkie nasze oczekiwania, a już jutro zaprezentujemy go pierwszym gościom, którzy przyjadą do nas na pobyt. Jesteśmy pewni, że jakość, którą proponujemy spotka się z ich aprobatą, a to jest dla nas najważniejsze – mówi Szymon Przydworski, Dyrektor Qubus Hotel Katowice.
Na gości czekało wiele atrakcji. Szefowie Kuchni Qubus Hotel zaserwowali niezwykłe przystawki w formie finger food oraz śląskie specjały. Podczas pokazu barmańskiego Goście mogli podziwiać i kosztować wyjątkowych koktajli, a także wykwintnych  win. Praktycznie wszyscy uczestnicy wzięli udział w tourze po hotelu, w trakcie którego zostały zaprezentowane eleganckie i designerskie wnętrza obiektu.
Podczas przyjęcia Goście mogli posłuchać znanych utworów granych przez kwartet jazzowy. Swoje wystąpienie miał również Grzegorz Poloczek, który jest znanym śląskim artystą. Odbył się także  krótki konkurs wiedzy o Qubus Hotel, w którym można było wygrać m.in. pobyt w wybranym obiekcie tej sieci. Wieńczącym elementem imprezy było oczywiście zaserwowanie tortu, który swoim kształtem przypominał niezwykłą bryłę hotelu.
Qubus Hotel Katowice już od 1 grudnia przyjmie pierwszych gości. W budynku mieści się 97 designerskich pokojów. Ideą przewodnią obiektu jest lokalność, ekologia i wysoka jakość. Jest on też 12. hotelem znanej w Polsce sieci Qubus Hotel.
qubushotel.com


2023-12-01 12:28:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter