Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


LUDZIE
Martyna Śleszyńska dyrektorem hotelu MDM w Warszawie

W branży od ponad 17 lat, rozpoczęła swoją przygodę w Londynie, a po powrocie do Polski związała się z Hotelami Warszawskimi „Syrena”. Szybko awansowała w strukturach firmy – od recepcji historycznego hotelu Polonia Palace, poprzez kierownika recepcji hoteli MDM i Metropol, aż po ponowne otwarcia obiektów po pandemii w roli dyrektora operacyjnego.
„W życiu stawiam na ludzi – otaczam się profesjonalistami, pełnymi energii i samodzielności. Dzięki temu udało nam się stworzyć zgrany zespół, w którym wszyscy się wspierają i biorą odpowiedzialność za wspólny sukces, za nasz sukces. Jest to bardzo istotne w obliczu zmian, jakie czekają nasz hotel w 2024 roku – przed nami duży remont, w wyniku którego powstanie nowa restauracja, recepcja oraz miejsce spotkań dla gości – mówi Martyna. Jesteśmy bardzo podekscytowani projektem przebudowy naszej antresoli, który nawiązuje do historii powstania hotelu MDM oraz jego lokalizacji przy Placu Konstytucji w Warszawie. Wierzymy, że ta modernizacja wpłynie na i tak już pozytywne opinie naszych gości, którymi chętnie dzielą się w internecie.”
W grudniu 2023 roku Martyna ukończyła studia podyplomowe na Akademii L. Koźmińskiego
na kierunku Akademia kompetencji menedżera. Prywatnie interesuje się architekturą wnętrz, a remonty i zmiany są jej wielką pasją.
Trzygwiazdkowy hotel MDM jest jednym z budynków tworzących Marszałkowską Dzielnicę Mieszkaniową, która była sztandarowym projektem architektonicznym powojennej Warszawy. Został otwarty w 1955 roku. Oferuje 135 wygodnych pokoi, idealnych na pobyty biznesowe i rodzinne.
W 2019 roku odsłonięto nową fasadę, która została poddana generalnemu remontowi i odzyskała oryginalny wygląd. W 2024 roku hotel zaprosi swoich gości do nowej przestrzeni z recepcją, barem oraz restauracją.  Wraz z hotelami Polonia Palace oraz Metropol, MDM należy do grupy Hotele Warszawskie „Syrena”.

2024-01-09 09:24:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter