Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


MATERIAŁ PARTNERA

ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją


Od lewej: Magdalena Zdybel, Ewelina Szutta, Sonia Żarska–Wereszko. Fot. Prestiż Trójmiasto


ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk posiadający 256 pokoi i 9 sal konferencyjnych zamknął 2023 rok rekordowymi wynikami finansowymi i sprzedażowymi. W obiekcie odbyło się blisko 550 eventów komercyjnych, z czego 79 to spotkania okolicznościowe i wesela, a 467 to wydarzenia biznesowe organizowane przez firmy, podmioty publiczne i biura podróży.
Dwór Uphagena, z kolekcji ARCHE to nie tylko idealna przestrzeń dla biznesu, to niewątpliwie miejsce z duszą, platforma spotkań i wymiany doświadczeń artystycznych i kulturowych.
Zwyczajowo, obiekty noclegowo – konferencyjne przeznaczają swoje przestrzenie biznesowe jedynie dla zamkniętych wydarzeń firmowych. Dwór Uphagena chce przełamać ten stereotyp i pokazać, że obiekt może być czymś więcej.  Nie skupiać się jedynie na działalności finansowej, ale także być miejscem spotkań, integracji społecznej i działań interpersonalnych.
Przestronne, klimatyczne, naturalnie oświetlone sale obiektu to miejsce, w którym można organizować nie tylko wydarzenia komercyjne. Opowiada o tym Ewelina Szutta, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu: Nasze sale to doskonała przestrzeń na prezentowanie szeroko pojętej sztuki: malarstwa, fotografii, rzeźby, muzyki czy spektaklów audio-wizualnych. W DNA Grupy ARCHE wpisana jest aktywność społeczna i artystyczna, dlatego od początku działania kładziemy nacisk na organizację wydarzeń non-profit.
W 2024 rok obiekt wszedł silnym akcentem form, pokazując wyjątkowe eksponaty Oskara Zięty. Było to spotkanie dwóch niezwykłych światów – metalu uformowanego w kształty, które przekraczają granice wyobraźni oraz XIX-wiecznych wnętrz zabytkowego budynku. Obecna na wernisażu przedstawicielka artysty, Pani Małgorzata Udała wprowadziła naszych Gości w tajniki procesu technologii FiDU (niem. Freie Innendruck Umformung), dzięki której przedmioty pracowni przypominają nadmuchane, lśniące baloniki.

Oskar Zięta jest znanym i cenionym na całym świecie artystą, a Dwór Uphagena dał mu możliwość zaprezentowania swoich dzieł także początkującym twórcom. Staramy się nie zamykać na różne kreacje artystów i każdemu dać możliwość wyrażenia siebie i zaprezentowania swoich umiejętności przed szerszą publicznością, w wyjątkowych przestrzeniach.
Jak zaznacza Magdalena Zdybel, Revenue & Marketing Manager: Co ważne, nasze wydarzenia są darmowe i otwarte dla publiczności, a mieszkańcy Dolnego Miasta są na nich mile widziani. Ich chęć do uczestnictwa i wysoka frekwencja, sprawiają, że wspólnie aktywizujemy okolicę, przyczyniając się do integracji społecznej dzielnicy Dolnego Miasta.
Każdy wernisaż, koncert, czy wystawa to również szansa dla młodych artystów, aby poznać ciekawych twórców, porozmawiać z nimi osobiście, zobaczyć na żywo uwielbiane dzieła. Podczas organizowanych wydarzeń z chęcią goszczą u nas studenci Akademii Sztuk Pięknych, pracownicy innych podmiotów: muzea, lokalne organizacje i stowarzyszenia, filantropi, władze miasta.

Co Dwór Uphagena planuje na ten rok? Sonia Żarska-Wereszko, Specjalistka ds. Marketingu i Animacji Społecznej: Nasz kalendarz wydarzeń artystycznych ciągle się zapełnia. Jego intrygującym i mocnym punktem będzie niewątpliwie wystawa zdjęć: „Historia trwa, opowieść nie kończy się nigdy.” Wiedźmin w Gdańsku., której wernisaż odbędzie się 6. kwietnia. Po szczegóły – zapraszam na nasze kanały w mediach społecznościowych i na naszą stronę www. 

2024-02-26 13:37:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter