Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


MATERIAŁ PARTNERA

Triverna Business Lunch w Szklarskiej Porębie

„Zaspokoimy Twój apetyt na gości” – pod tym hasłem trwa cykl spotkań przedstawicieli serwisu rezerwacyjnego Triverna.pl z hotelarzami. Pierwszy business lunch odbył się 6 lutego w Kołobrzegu, w jednym z nadmorskich hoteli. 19 marca Triverna zawitała do Szklarskiej Poręby.
Soczyste podsumowanie 2023, pikantne nowości, pobudzające zmysły i kreatywność rozmowy, miła atmosfera, to tylko niektóre z propozycji menu jakie czekały na naszych partnerów biznesowych – komentuje Jakub Bączykowski, dyrektor zarządzający Triverna.pl
Wybór lokalizacji nie jest przypadkowy. Według danych firmy Triverna, sezon zimowy dla hoteli z Pomorza i Karkonoszy można zaliczyć do udanych, o czym wspomniał organizator podczas spotkania. Na rynku dostępnych jest coraz więcej narzędzi do zarządzania sprzedażą oraz marketingiem obiektów noclegowych, dlatego każda możliwość poszerzania wiedzy oraz rozmowa dotycząca rozwoju jest cenna i przekłada się na obłożenie hotelu, atrakcyjność regionu.

Po miłym przyjęciu pomysłu Triverna Business Lunch przez hotelarzy, organizator zapowiada kolejne spotkania indywidualnie dopasowane do konkretnego regionu i kategorii obiektów.

Dodatkowych informacji udzieli: Radosław Rychlik
radoslaw.rychlik@triverna.pl
r.rychlik@radarevents.pl
+48 604 120 856

2024-04-02 12:44:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter