Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


KADRY

Personalne zmiany w Voco i Moxy Katowice Airport


Od lewej: Monika Michałek i Karolina Będkowska

Z początkiem maja br. funkcję dyrektora pierwszego w Polsce Voco Katowice obejmie Monika Michałek, regionalna dyrektor operacyjna w PHH i dotychczas dyrektor Moxy Katowice Airport. Natomiast stery w Moxy Katowice przejmie Karolina Będkowska tymczasowy zastępca dyrektora hotelu.

Monika Michałek jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Związana z branżą hotelarską od 27 lat. Jako dyrektor hotelu zarządzała na Śląsku hotelami marek: Novotel, ibis, ibis Styles i Mercure, pracując nad ich rozwojem i odpowiadając między innymi za przeprowadzanie procesów zmiany marki oraz kategoryzację. Od blisko 10 lat zasiada również w komisji kategoryzacyjnej województwa śląskiego i służy swoim doświadczeniem w regionie śląskim. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związana jest od 2018 r., gdzie zaangażowana była we wprowadzenie pierwszego Moxy w Polsce – Moxy Katowice Airport, którym zarządzała od początku jego funkcjonowania. Równolegle z pełnieniem obowiązków dyrektora Moxy Katowice Airport w 2022 r. była dyrektorem modernizowanego hotelu Zagroń będąc jednocześnie odpowiedzialną za jego ponowne otwarcie.
Od czerwca 2023 r. pełni funkcję regionalnego dyrektora operacyjnego odpowiadając za Region Południowy oraz Poznań. Od maja 2024 r. jako dyrektor hotelu będzie odpowiedzialna za otwarcie pierwszego w Polsce Voco w Katowicach.

Karolina Będkowska jest absolwentką Górnośląskiej Akademii im. Wojciecha Korfantego. Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w 2013 r. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związana jest od 2018 r. pracując jako koordynator ds. sprzedaży i marketingu, a następnie jako kierownik marketingu i sprzedaży w nowo powstałym hotelu Moxy Katowice Airport. Przez ostatnie dwa lata pełniła obowiązki zastępcy dyrektora hotelu, a od maja 2024 r. będzie jego dyrektorem.

2024-04-30 12:58:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenie

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Kątny 

Head of Marketing Hotelu Belmonte
w Krynicy-Zdrój.

 

O sobie: 

Pracuje w pięciogwiazdkowym Hotelu Belmonte w Krynicy-Zdroju. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Jagiellońskim, Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej. Od 16 lat w branży hotelarskiej. Przez wiele lat związana z Grupą Mazurkas. Swoją przygodę z Grupą rozpoczynała w dziale sprzedaży, przechodząc przez kolejne szczeble rozwoju, jako Kierownik Działu Sprzedaży, odpowiedzialna za rozwój sprzedaży w segmencie MICE.
W wolnym czasie projektuje wnętrza, zakłada permakulturowe warzywniaki i przemierza z plecakiem ciekawe miejsca na świecie. Zostanie mamą sprawiło, że zafascynował ją świat psychologii dziecięcej; to niesamowite, jak każde nasze zdanie kształtuje młodego człowieka i to, kim stanie się on w przyszłości.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter