Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Machina Design w nowej lokalizacji

W 2009 roku galę gościła Warszawa, ale w tym roku przegrała w wyścigu o organizację z Katowicami. Event odbędzie się na początku września w katowickim Spodku i połączony będzie z targami designu.

– Zdecydowano się na Katowice z uwagi na fakt, iż jest to dynamicznie zmieniające się miasto, a na dodatek z bogatym doświadczeniem w dziedzinie designu. Dodatkowo nie ma w kraju drugiej tak wyjątkowej hali, jak Spodek – chwali się Marcin Stańczyk, kierownik referatu promocji Urzędu Miasta Katowice. Trwają intensywne prace nad rozbudową infrastruktury. – Zorganizowanie tego wydarzenia w Katowicach przyczyni się do zmiany wizerunku miasta, zaskakującego wszystkich, którzy skonfrontowali swoje stereotypowe wyobrażenie z rzeczywistością i ofertą miasta – dodaje. (xb)

2010-07-26 08:24:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter