Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

SOIT: kreatywne podejście do incentive travel

Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel zaprasza na spotkanie „Zapewnij sobie efekt WOW – czyli kreatywny incentive drogą do sukcesu”.SOIT wraz z biurem Exciters Incentive Travel zaprasza na meeting „Zapewnij sobie efekt WOW – czyli kreatywny Incentive drogą do sukcesu”. Podczas spotkania zostanie przedstawiona m.in. nową na rynku propozycja wyjazdów w oparciu o rejsy wycieczkowe – Incruiser. Specjaliści Excitersa zaprezentują przykładowe realizacje wyjazdów, kalkulacje budżetowe, a także odpowiedzą, w jaki sposób atrakcyjność Incruisera wpływa na tzw. „efekt WOW”.
Spotkanie odbędzie się 18 maja, o godzinie 10.00 w siedzibie SOIT przy ulicy Wiertniczej 141, w Warszawie. Udział w spotkaniu jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych branżą Incentive.
www.soit.net.pl

2011-05-15 13:27:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter