Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Conventa zaprasza hosted buyers

Otwarto zapisy do programu hosted buyers na przyszłoroczną, czwartą edycję targów Conventa, która odbędzie się w Lublanie.

Program obejmuje transport do Słowenii liniami Adria Airways, zakwaterowanie, wyżywienie i transfery. Istnieje także możliwość wzięcia udziału w towarzyszących imprezie podróżach typu study tour m.in. do Słowenii, Chorwacji lub Montenegro. Osoby chcące zapisać się do programu mogą zrobić to za pomocą kwestionariusza dostępnego na stronie internetowej targów. Oferta skierowana jest do przedstawicieli agencji, stowarzyszeń i korporacji, którzy są odpowiedzialni za planowanie, organizację lub decyzje finansowe związane z przygotowaniem eventów poza granicami swojego kraju. Conventa to targi branży MICE w regionie Europy Południowo-Wschodniej. Najbliższa edycja imprezy odbędzie się w dniach 18-19 stycznia 2012 roku. (mk)
www.conventa.si

2011-07-11 07:24:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter