Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Otwarte przetargi w Globalincentive.pl

Poszukiwany organizator wyjazdu incentive dla 150 osób za 200.000 zł netto

Jubileusz firmy z branży multimedialnej, dla pracowników i partnerów handlowych. Klientowi zależy na krótkim, 3-, 4-dniowym wyjeździe w pierwszej połowie października, do miejsca w zasięgu 2,5 godzin lotu. W programie dwugodzinna konferencja, uroczysta kolacja, ciekawa wycieczka oraz czas wolny dla uczestników.

Klient z branży motoryzacyjnej planuje grudniowe spotkanie integracyjne w Częstochowie dla 180 osób
Wieczór taneczny, DJ i hostessy towarzyszące uczestnikom (większość to mężczyźni). Impreza do rana, z degustacją piw lub win. Gwiazdą wieczoru może być kabaret. Klient ma do dyspozycji 60 000 zł netto, nie chce wieczoru tematycznego ani kasyna.
Dwuosobowe pokoje dla maks. 60 osób, ciepłe posiłki, przekąski i napoje – w tym alkohol. Cena nie jest głównym kryterium – najważniejsza jest atrakcyjność oferty.

Wyjazd motywacyjny dla 90 osób na 3 dni w październiku
Międzynarodowa firma z branży farmaceutycznej planuje integrację w ładnym ośrodku w ustronnym zakątku południowej Polski. Pełne wyżywienie, nocleg w dwu- i wieloosobowych pokojach. Grupa zróżnicowana wiekowo. Klientowi zależy na dobrej zabawie, wybierze najbardziej atrakcyjną ofertę (głównym kryterium nie jest cena).

Event dla 50 osób za 10 000 zł w okolicach Krakowa w październiku
Spotkanie integracyjne dla pracowników klienta z branży spożywczej, bez noclegu. Klient organizował już grę w golfa, karaoke, warsztaty kulinarne, kasyno i kręgle; chętnie rozważy propozycje jazdy gokartami lub samochodami terenowymi. W ramach wyjazdu przewidziany obiad, 2-godzinna konferencja z przerwą kawową oraz atrakcja.

Wyjazd incentive dla 130 osób na 3 dni wczesną wiosną 2012
Firma prawna poszukuje organizatora wyjazdu narciarskiego lub podróży do ciepłych krajów. Wylot w lutym lub marcu. Wymagany hotel 5* lub 4* o bardzo wysokim standardzie. Przelot trzema oddzielnymi samolotami: czarterami lub samolotami rejsowymi.

Dwudniowa konferencja dla 150 osób w ostatnim tygodniu października w Gdańsku
Minimum 3* hotel blisko dworca kolejowego, nocleg ze śniadaniem dla 30 osób w dwuosobowych pokojach z łazienkami. Sala konferencyjna dla 150 osób z wyposażeniem multimedialnym i cateringiem: całodzienną przerwą kawową, ciepłym obiadem i zimnym bufetem w formie szwedzkiego stołu.
www.globalincentive.pl

2011-09-12 14:24:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter