Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

W Liverpoolu już sprzedają christmas party

W jednym z najważniejszych obiektów koncertowo-kongresowych Liverpoolu już trwają przygotowania do bożonarodzeniowej imprezy.

W dniach 11-18 grudnia w ACC Liverpool odbędzie się event pod hasłem Viva Las Xmas. Będzie to pierwsze takie wydarzenie w tej lokalizacji, choć na świecie tego typu przedsięwzięcia są już dobrze znane.
Propozycja organizatorów to tygodniowa zabawa w specjalnie stworzonym na tę okazję klimacie Las Vegas. Nie zabraknie neonowych świateł, emocji związanych z grą w kasynie i przepychu kojarzonego z rozrywkową stolicą świata. Motyw Vegas to oferta skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i firm, szukających pomysłu na świąteczne uroczystości.
Cena biletu to 60 funtów za jedną osobę. Zawiera się w niej drink powitalny, posiłek w trakcie i występy na żywo. Do dyspozycji gości będzie dodatkowo płatny bar i catering. (xb)
www.accliverpool.com

2010-08-09 16:15:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Sabina Kowalkow-Paśnik 

Dyrektora Sprzedaży i Marketingu Grupy Arche Hotele. Odpowiada w ramach grupy za sprzedaży usług oraz marketig.
Ukończyła filologię angielską na Akademii Polonijnej w Częstochowie oraz zarządzanie sprzedażą na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę w  hotelarstwie rozpoczęła w 2002 roku w warszawskim hotelu Holiday Inn przy ulicy Złotej. Dalsze doświadczenie zawodowe w branży zdobywała pracując dla polskich i zagranicznych sieci hotelarskich przechodząc od stanowiska specjalisty w Dziale Sprzedaży w hotelu Sheraton Warsaw do stanowiska Członka Zarządu spółki Platan Hotels & Resorts.

Newsletter

»

Zamów newsletter