Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Technologiczne wsparcie dla branży MICE

Organizatorzy EIBTM 2010 zachęcają do uczestnictwa w towarzyszącym targom Worldwide Technology Watch. WWTW otwarte jest dla firm rozwijających rozwiązania technologiczne dla sektora spotkań.

Możliwość uczestnictwa będzie weryfikowana na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie EIBTM przy uwzględnieniu trzech kryteriów – innowacyjności projektu, praktycznej wartości rozwiązania oraz gotowości do produkcji i posługiwania się danym narzędziem wewnątrz branży. Spośród uczestników wytypowany zostanie zwycięzca, który dostanie do dyspozycji stoisko na terenie Wioski Technologicznej.
– Nowe aplikacje i narzędzia technologiczne przetransformują każdy aspekt pracy – zarządzanie eventami, marketing i łączność w branży a także doznania uczestników – mówi Corbin Ball, ekspert technologiczny, EIBTM.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 3 września. (kb)
www.eibtm.com

2010-08-09 16:16:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter