Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Technologiczne wsparcie dla branży MICE

Organizatorzy EIBTM 2010 zachęcają do uczestnictwa w towarzyszącym targom Worldwide Technology Watch. WWTW otwarte jest dla firm rozwijających rozwiązania technologiczne dla sektora spotkań.

Możliwość uczestnictwa będzie weryfikowana na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie EIBTM przy uwzględnieniu trzech kryteriów – innowacyjności projektu, praktycznej wartości rozwiązania oraz gotowości do produkcji i posługiwania się danym narzędziem wewnątrz branży. Spośród uczestników wytypowany zostanie zwycięzca, który dostanie do dyspozycji stoisko na terenie Wioski Technologicznej.
– Nowe aplikacje i narzędzia technologiczne przetransformują każdy aspekt pracy – zarządzanie eventami, marketing i łączność w branży a także doznania uczestników – mówi Corbin Ball, ekspert technologiczny, EIBTM.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 3 września. (kb)
www.eibtm.com

2010-08-09 16:16:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter