Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Osobowości Roku 2011 poznaliśmy podczas gali w Pepsi Arenie

W warszawskiej Pepsi Arenie odbyła się uroczysta Gala Osobowość Roku MICE Poland 2011, zorganizowana już po raz czwarty przez magazyn MICE Poland.

W trakcie uroczystości ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji konkursu – osoby, które w ostatnim roku swoimi działaniami w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju polskiego rynku MICE. Wśród laureatów znaleźli się Renata Razmuk, Renault Polska (Zleceniodawca Roku), Wojciech Cłapiński, El Padre (Organizator Roku) oraz Katarzyna Niezgoda, Vienna International Hotel & Resorts (Menadżer Obiektu Roku). Nowym punktem tegorocznego spotkania było przyznanie tytułu Odkrycie Roku MPI Poland, który otrzymał Davide Odella (Grupa Trip)

\"\"

Tegoroczną imprezę poprowadził znany aktor teatralny i filmowy Paweł Burczyk. Wieczór uatrakcyjnił występ zespołu coverowego Strusie 4, koncert saksofonisty Marcina Kajpera (artystami opiekuje się agencja Yovee Design) oraz taneczne show przygotowane przez Dance Office. Barmańskie show w wykonaniu Flair Factory odbyło się na bazie wódki J.A. Baczewski i napojów Pepsico. Do późnych godzin nocnych goście bawili się przy muzyce serwowanej przez DJ Grzegorza Pietrakowskiego, znanego jako GregorP. Kulinarna strona eventu była dziełem Belvedere Catering by Design, techniczna, multimedialna i scenograficzna – Eventroomu, a dekoracje kwiatowe G-Fiore Pracowni Florystycznej. Scenę zbudował M-Box. Autorem prezentacji 3D była Power Sport. Hostessy zapewniła Individual. Całość spinała agencja Hot-Events. Partnerami wydarzenia są Poland Convention Bureau i MPI Poland Club.
Gala Osobowość Roku 2011 odbyła się 20 stycznia.

Zobacz wszystkich partnerów Gali Osobowość Roku MICE Poland 2011

2012-01-24 15:27:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter