Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Wrocławskie Centrum Turystyki Biznesowej rusza we wrześniu

Z okazji otwarcia Regionalnego Centrum Turystyki Biznesowej, które powstaje w kompleksie wrocławskiej Hali Stulecia, planowane są targi branżowe prezentujące ofertę dostawców technologii konferencyjnych, firm eventowych i bazy noclegowej Dolnego Śląska oraz konferencja „Nowe trendy w turystyce biznesowej – z perspektywy nabywcy”.

Inauguracji obiektu towarzyszyć będzie także bankiet oraz wystawa poświęcona inwestycjom w Hali Stulecia. Koszt udziału w całym wydarzeniu to 250 zł netto. Firmy chcące wystawić się na targach będą musiały zapłacić odpowiednio 500 zł netto za standardowe stoisko niezabudowane o powierzchni 4 m kw. oraz 800 zł netto za 6 m kw.
Otwarcie odbędzie się 14 września. W wielofunkcyjnym budynku Centrum znajdzie się kilka sal konferencyjnych i bankietowych, reprezentacyjne miejsca dla VIP-ów oraz zaplecze gastronomiczne. (mk)
www.halaludowa.wroc.pl

2010-08-17 20:16:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter