Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Australia mocno inwestuje w spotkania MICE

Około miliarda dolarów zostanie zainwestowane w budowę pierwszej w Australii w pełni zintegrowanej strefy konferencyjno-rozrywkowo-wystawienniczej Sydney International Convention, Exhibition & Entertainment Precint (SICEEP), jaka powstanie w Darling Harbour we wschodnim Sydney.

Poinformował o tym Barry O’Farrell, premier Nowej Południowej Walii. Swoją siedzibę będą tam miały Sydney Convention and Exhibition Centre oraz Sydney Entertainment Centre. W strefie, która ma rozciągać się na powierzchni 20 ha, znajdzie się również park, jednoszynowa kolejka oraz parking samochodowy. W nowym centrum znajdzie się największa w Australii sala wystawiennicza, o powierzchni 40 tys. m kw. .oraz sala konferencyjna o powierzchni 6 tys. m kw. Nowe centrum ma pomóc w przyciągnięciu do Sydney jeszcze większej liczby międzynarodowych imprez konferencyjnych. Z tytułu braku odpowiedniej infrastruktury miasto w ciągu czterech lat (do roku 2010/2011) straciło już około 150 milionów dolarów, ponieważ nie było w stanie zorganizować 169 konferencji oraz 12 wystaw. (mk)
www.siceep.com

2012-05-28 08:45:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter