Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

W Paryżu nadal dużo kongresów, ale krótszych

930 kongresów, w których wzięło udział łącznie 700 000 osób, odbyło się w minionym roku w Paryżu i regionie – wynika z najnowszych badań przeprowadzonych przez Paris Convention and Visitors Bureau.

Liczba wydarzeń wzrosła o 30 w porównaniu z rokiem 2008, z kolei liczba ich uczestników o 30 000. Dominowały kongresy medyczne, które stanowiły 48 proc. eventów. Wydarzenia stały się krótsze i mniej międzynarodowe. Średnia długość kongresu spadła z 2,5 dnia (2008) do 2,2 dnia. Wzrosła liczba jednodniowych kongresów, które stanowiły 39 proc. wydarzeń. W 2009 r. w Paryżu i regionie odbyło się 19 kongresów, których liczba uczestników przekroczyła 5000. W 2011 r. planowany jest rekordowy w historii miasta kongres Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Organizatorzy przewidują, że weźmie w nim udział 30 000 uczestników. (aj)

2010-08-30 00:06:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Sabina Kowalkow-Paśnik 

Dyrektora Sprzedaży i Marketingu Grupy Arche Hotele. Odpowiada w ramach grupy za sprzedaży usług oraz marketig.
Ukończyła filologię angielską na Akademii Polonijnej w Częstochowie oraz zarządzanie sprzedażą na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę w  hotelarstwie rozpoczęła w 2002 roku w warszawskim hotelu Holiday Inn przy ulicy Złotej. Dalsze doświadczenie zawodowe w branży zdobywała pracując dla polskich i zagranicznych sieci hotelarskich przechodząc od stanowiska specjalisty w Dziale Sprzedaży w hotelu Sheraton Warsaw do stanowiska Członka Zarządu spółki Platan Hotels & Resorts.

Newsletter

»

Zamów newsletter