Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

V Gala OR na piątkę z plusem

Po raz piąty wybrano Osobowości Roku MICE Poland. Uroczysta Gala, w trakcie której ogłoszono zwycięzców, odbyła się 25 stycznia w warszawskim ATM Studio.

Najlepszą Organizatorką Roku okazała się Aleksandra Pietras, prezes zarządu DMC Poland. Zwrócono uwagę na jej odpowiedzialność i zmysł organizacyjny. 
W kategorii Zleceniodawca Roku uhonorowano Pawła Barskiego, dyrektora marketingu Ricoh Polska. Doceniono w ten sposób wiele ciekawych wydarzeń jakie udało mu się zorganizować oraz ponadprzeciętne zaangażowanie w życie branży. 
W kategorii Menadżer Obiektu triumfował Michał Kozak, dyrektor zarządzający MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel. Kapituła konkursu podkreśliła fakt, że w swojej pracy stawia na ludzi i jakość oraz działania mające na celu optymalizację budżetu klientów.

Laureatów konkursu wyłoniono po długiej i merytorycznej dyskusji, spośród nominowanych, którzy otrzymali największą liczbę głosów nadesłanych przez czytelników MICE Poland. Po raz kolejny przyznano także nagrodę Odkrycie Roku MPI Poland. Powędrowała ona do Sary Lamik, głównej specjalistki ds. centrum ICE w Krakowskim Biurze Festiwalowym. Podkreślono w ten sposób jej wielkie zaangażowanie w promocję powstającego jeszcze centrum kongresowego ICE Kraków.

Tegoroczną imprezę poprowadził znany dziennikarz i prezenter telewizyjny Radek Brzózka. Nawet niedyspozycja głosowa nie była dla niego dużym problemem w moderowaniu całego wydarzenia. 
Już od samego początku uwagę przybyłych gości przykuł pokaz mappingowy przygotowany przez firmę Eventroom. 
Po wręczeniu wszystkich wyróżnień nadszedł czas na mniej oficjalną część spotkania, która stała się okazją do rozmów w luźniejszej atmosferze. 
Catering został przygotowany przez Belvedere, a przybyłym gościom czas umilała część artystyczna – występy zespołów coverowych ACB i Lejdis bez Gentlemen, elektryzujący pokaz w wykonaniu Pitzo & Polsskyego oraz barmańskie show autorstwa Flair Academy.

Partnerami zaangażowanymi w przygotowanie i wsparcie organizacyjne Gali byli: Powersport, ATM Studio, Belvedere, Eventroom, Triangoo, Evergreen Music, Agencja NBDS, Rent Design, Individual, G-Fiore, Sensimedia i Flair Academy. Patronat branżowy zapewniła Polska Organizacja Turystyczna, Poland Convention Bureau i MPI Poland Club.
Przygotowania i realizację Gali koordynowała agencja Powersport. 

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

2013-01-29 14:59:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter