Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Berus, Dunin-Michałowska, Majkowska, Zagajewski Osobowościami Roku 2014.

Podczas siódmej edycji Gali Osobowość Roku, której motywem przewodnim był rajski ogród, poznaliśmy laureatów konkursu "Osobowość Roku MICE Poland 2014".

Wydarzenie odbyło się w piątkowy wieczór 30 stycznia b. r. w podwarszawskim Transcolor.
Zwycięzcami tegorocznej odsłony konkursu zostali: w kategorii Zleceniodawca - Agnieszka Majkowska, Prudential Polska; w kategorii Organizator - Marta Dunin-Michałowska, Mea Group; w kategorii Menadżer Obiektu - Żaneta Berus, EXPO XXI Warszawa; w kategorii Podwykonawca - Adam Zagajewski, Triangoo.
W czasie uroczystości wręczono także nagrodę "Odkrycie Roku MPI Poland". Laureatką została Kinga Soćko z Poland Convention Bureau. Wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o zwycięzacach i nominowanych, zapraszamy do zapoznania się ze specjalnym wydaniem MICE Poland przygotowanym przez naszą redakcję.

2015-02-02 08:53:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter