Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Jubileusz Grupy FM Logistic na ponad dwa tysiące uczestników

FM Logistic obchodził jubileusz 15-lecia działalności w Polsce. Z tej okazji, na terenie głównej siedziby firmy w Mszczonowie odbyła się oficjalna impreza urodzinowa.

Uroczystość zgromadziła ponad 2000 uczestników. Obchody rozpoczęły się od uformowania przez gości „żywej piętnastki” i wykonania pamiątkowego zdjęcia. Następnie wszyscy udali się do sali eventowej, za którą posłużył zaadaptowany do tego celu magazyn. Tam odbyła się oficjalna część obchodów, czyli konwencja z udziałem najważniejszych osób w firmie oraz wręczenie wyróżnień dla pracowników. Wieczór uświetnił koncert Perfectu oraz pokaz sztucznych ogni. (mk)
www.fmlogistic.com

2010-10-18 08:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Barbara Tutak - Prezes Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Zawodowodo chcę silnej organizacji, aktywnych  członków,realizacji działań, które umocnią turystyczną i biznesową pozycję miasta na arenie światowej. Koncentruję się na tym celu. Przed nami nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda się zaakceptować zmiany w statucie, które umożliwią nam prowadzenie działalności gospodarczej,a wtedy cały nasz wysiłek przekierujemyna to działanie. Aktualnie jednak wyzwaniem największym jest pokonanie kryzysu Prywatnie chcę poskromić swoje lenistwo i zacząć dojeżdżać rowerem do pracy.

Newsletter

»

Zamów newsletter