Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Polska podjęła wyzwanie IMEX-u

W Warszawie odbyła się pierwsza edycja IMEX Challenge, projektu CSR-owego organizowanego dla partnerów międzynarodowych targów turystyki biznesowej IMEX. Kolejne spotkanie zaplanowano w przyszłym roku, w Londynie.

Założeniem, jakie przyświecało twórcom projektu jest umożliwienie profesjonalistom związanym z przemysłem spotkań na całym świecie wsparcia lokalnej społeczności. Jak podkreślają organizatorzy, chodzi o bezpośrednie zaangażowanie i pracę ochotników, którzy zamiast finansować zmiany, mają wprowadzać je w życie osobiście, na miejscu.
Do zespołu IMEX Challenge 2010 zgłosiło się trzynastu przedstawicieli światowego przemysłu spotkań z 9 krajów oraz ich polscy partnerzy z Convention Bureau of Poland i Warsaw Convention Bureau. W ciągu trzech dni załoga przebudowała ogród i plac zabaw oraz zaplecze rekreacyjne dla dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Wesołej (dzielnica Warszawy). Plany dotyczące przedsięwzięcia zostały ogłoszone z dość dużym wyprzedzeniem, bo już 15 grudnia 2009 roku we Frankfurcie. W tym czasie przy współpracy z Towarzystwem Nasz Dom wybrano beneficjenta programu – rodzinę zastępczą siedmiorga dzieci. Co najważniejsze, udało się także skompletować grupę osób chętnych do pracy. Firmy i instytucje, z których pochodzili uczestnicy, były zarazem sponsorami projektu. Sfinansowały transport swoich pracowników oraz czek o wartości 4000 euro przekazany rodzinie. Na miejscu uczestnicy zostali podzieleni na kilka grup. Każda z nich odpowiedzialna była za przeprowadzenie konkretnych prac w poszczególnych strefach. Wybudowano altanę, zagospodarowano teren przed domem, gdzie powstał plac zabaw, przypominający piracki statek, zasadzono drzewa i rośliny.


IMEX Challange Poland 2010, Rodzinny Dom Dziecka, Warszawa, 13-15 wrzesnia 2010. Galeria

2010-10-25 08:05:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Sabina Kowalkow-Paśnik 

Dyrektora Sprzedaży i Marketingu Grupy Arche Hotele. Odpowiada w ramach grupy za sprzedaży usług oraz marketig.
Ukończyła filologię angielską na Akademii Polonijnej w Częstochowie oraz zarządzanie sprzedażą na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę w  hotelarstwie rozpoczęła w 2002 roku w warszawskim hotelu Holiday Inn przy ulicy Złotej. Dalsze doświadczenie zawodowe w branży zdobywała pracując dla polskich i zagranicznych sieci hotelarskich przechodząc od stanowiska specjalisty w Dziale Sprzedaży w hotelu Sheraton Warsaw do stanowiska Członka Zarządu spółki Platan Hotels & Resorts.

Newsletter

»

Zamów newsletter