Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Incentive Orbisu został w Tunezji

W chwili ogłoszenia upadłości Orbis Travel w realizacji był jeden program incentive. – Licząca 42 osoby grupa incentive, przebywająca w Tunezji, nie przerwała swojego pobytu.

Wyjazd i wszystkie świadczenia były opłacone wcześniej, dlatego akurat ci klienci wrócą do kraju w planowanym terminie – zapewnia Izabela Stelmańska z urzędu marszałkowskiego. Wyjazdy, które miały zacząć się 29 września lub później, w tym także incentive travel, zostały odwołane. Koszt sprowadzenia klientów biura to około 800 tys. zł. Kwota została opłacona z gwarancji ubezpieczeniowej Orbisu, która wynosi ponad 6 mln zł. Pozostała część tej sumy, aż do wyczerpania, zostanie przeznaczona na roszczenia osób, które nie skorzystały z wycieczek. Biuro informuje, że w tej puli nie znajduje się żaden wyjazd incentive. (mk)

2010-11-02 08:03:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Sabina Kowalkow-Paśnik 

Dyrektora Sprzedaży i Marketingu Grupy Arche Hotele. Odpowiada w ramach grupy za sprzedaży usług oraz marketig.
Ukończyła filologię angielską na Akademii Polonijnej w Częstochowie oraz zarządzanie sprzedażą na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę w  hotelarstwie rozpoczęła w 2002 roku w warszawskim hotelu Holiday Inn przy ulicy Złotej. Dalsze doświadczenie zawodowe w branży zdobywała pracując dla polskich i zagranicznych sieci hotelarskich przechodząc od stanowiska specjalisty w Dziale Sprzedaży w hotelu Sheraton Warsaw do stanowiska Członka Zarządu spółki Platan Hotels & Resorts.

Newsletter

»

Zamów newsletter