Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
wydania międzynarodowe

»

MICE Poland International
Anglojęzyczne wydanie, które od wielu lat promuje na świecie Polskę i polską branżę spotkań.
Czytelnicy na świecie otrzymują na bieżąco aktualne informacje na temat polskiego przemysłu spotkań. Przedstawiamy najciekawsze scenariusze wydarzeń zrealizowanych dla zagranicznych gości, prezentujemy destynacje, polskie trendy w incentives travel, planowane inwestycje, ludzi i ich firmy, interesujące i wyjątkowe miejsca. W ten sposób profesjonalni organizatorzy spotkań otrzymują systematycznie informacje o naszej branży, a naszym zadaniem jest zainspirować ich aby do swych projektów wybrali Polskę.
„Polska powinna być promowana, jako państwo otwarte na przemysł spotkań” powiedział w wywiadzie dla MICE Poland Christian Mutschlechner, prezydent (ICCA)

Zagraniczne wydania MICE Poland pełnią funkcję targowych wydań. Nasz cel promocji polskiej branży spotkań z powodzeniem realizujemy od 2004 roku, oprócz wysyłki imiennej do PCO, sprawdzamy się doskonale jako strategiczny partner na wszystkich rynkach europejskich i najważniejszych na świecie.

MICE Poland International jest dystrybuowany w bezpłatnej wysyłce imiennej do profesjonalnych organizatorów spotkań firmowych. Ponadto oprócz dystrybucji imiennej, partnerujemy także głównym wydarzeniom targowym na świecie, bierzemy udział w najważniejszych konferencjach i spotkaniach branżowych na najważniejszych rynkach.


>> pobierz

IMEX Frankfurt 2014

EMEC Kraków 2015
 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter