Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
wydania międzynarodowe

»

MICE Poland International
Anglojęzyczne wydanie, które od wielu lat promuje na świecie Polskę i polską branżę spotkań.
Czytelnicy na świecie otrzymują na bieżąco aktualne informacje na temat polskiego przemysłu spotkań. Przedstawiamy najciekawsze scenariusze wydarzeń zrealizowanych dla zagranicznych gości, prezentujemy destynacje, polskie trendy w incentives travel, planowane inwestycje, ludzi i ich firmy, interesujące i wyjątkowe miejsca. W ten sposób profesjonalni organizatorzy spotkań otrzymują systematycznie informacje o naszej branży, a naszym zadaniem jest zainspirować ich aby do swych projektów wybrali Polskę.
„Polska powinna być promowana, jako państwo otwarte na przemysł spotkań” powiedział w wywiadzie dla MICE Poland Christian Mutschlechner, prezydent (ICCA)

Zagraniczne wydania MICE Poland pełnią funkcję targowych wydań. Nasz cel promocji polskiej branży spotkań z powodzeniem realizujemy od 2004 roku, oprócz wysyłki imiennej do PCO, sprawdzamy się doskonale jako strategiczny partner na wszystkich rynkach europejskich i najważniejszych na świecie.

MICE Poland International jest dystrybuowany w bezpłatnej wysyłce imiennej do profesjonalnych organizatorów spotkań firmowych. Ponadto oprócz dystrybucji imiennej, partnerujemy także głównym wydarzeniom targowym na świecie, bierzemy udział w najważniejszych konferencjach i spotkaniach branżowych na najważniejszych rynkach.


>> pobierz

IMEX Frankfurt 2014

EMEC Kraków 2015
 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter