Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
raporty

»

Rynek MICE – Turystyka Biznesowa w Polsce
Raport przygotowany przez Instytut Turystyki we współpracy z MICE Poland
Raport pokazuje zmiany zachodzące na rynku spotkań w Polsce, szacuje wielkość sektora oraz przychody, jakie generuje branża. Przedstawia strukturę przyjeżdżających do Polski turystów biznesowych.
(edycje 2006, 2007, 2008)

Turystyka Biznesowa, Rynek Targowy w Polsce
Raport przygotowany przez Instytut Turystyki, Polską Korporację Targową we współpracy z MICE Poland
Raport jest aktualną i wszechstronną analizą sektora przemysłu spotkań pod kątem targów i wystaw oraz wszystkich podmiotów zaangażowanych w obsługę tego sektora.
(edycje 2006, 2007)

Raport Przemysł Spotkań w Warszawie
Raport przygotowywany przez Warsaw Convention Bureau, redakcja MICE Poland
Analiza jakościowa, ekonomiczna i ilościowa warszawskiego przemysłu spotkań. Warszawa w rankingach międzynarodowych organizacji.
(edycja 2008, 2009, 2010)
 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter