Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


STOWARZYSZENIA

Centrum Monitoringu Rynku Turystycznego już działa

26.01.2023 w hotelu Sofitel odbyła się konferencja prasowa, która zainaugurowała działalność Centrum Monitoringu Rynku Turystycznego, inicjatywy przedsiębiorców działających w sektorze usług turystycznych.więcej...

MATERIAŁ PARTNERA

Show Makers European Forum – tu spotkasz czołowych ekspertów branży rozrywkowej

Riggerzy, technicy estradowi, producenci - to często bohaterowie drugiego planu, bez których jednak, nie mógłby się odbyć żaden festiwal, czy spektakl. Z myślą o nich powstał Show Makers European Forum – jedyna na południu kraju impreza dla twórców i realizatorów widowisk, która odbędzie się już 15-16 lutego w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Organizatorem wydarzenia są Targi w Krakowie.


 

więcej...

HOTELE


Accor z nową strukturą organizacji

Zgodnie z zapowiedzią z lipca ubiegłego roku, Accor rozpoczyna wdrażanie nowej struktury organizacyjnej marek. W zależności od lokalnych przepisów prawa cały proces obejmie pierwszy kwartał 2023 roku. Zmiana pozwoli grupie przyspieszyć rozwój i sprawniej reagować na zmiany rynkowe.


więcej...


Venue

Warszawski Courtyard by Marriott najlepiej oceniany

Courtyard by Marriott Warsaw Airport, należący do Grupy PHH, został najlepiej oceniony przez gości sieci Marriott International w Polsce za rok 2022.  Tym samym zajął pierwsze miejsce wśród hoteli tej marki w kraju. więcej...

VENUE

Gdański Hotel Grano z nową salą konferencyjną

W połowie grudnia br. 4-gwiazdkowy Hotel Grano w Gdańsku udostępnił swoim gościom nowoczesną salę konferencyjno-eventową.

 

więcej...
więcej...
więcej...


TRENDY

 Symposium w Net Zero Carbon Events

Symposium Cracoviense dołącza do inicjatywy Net Zero Carbon Events i podpisuje zobowiązanie dotyczące osiągnięcia Net Zero do roku 2050 roku.


więcej...

FELIETON

Krzysztof Gawrych komentuje
Rojek, Minta i podsumowanie roku

Jak podsumować rok 2022 w branży eventowej? Takie pytanie w grudniu nasuwa się samo. Tym bardziej, że to, zdaje się, trzeci rok z serii przełomowych. Wydaje się jednocześnie bardzo długi i bardzo krótki. Jedni mówią: „tyle się wydarzyło”, inni: „nie wiem, kiedy minął”.


więcej...

Stowarzyszenia

Elfy potrzebują Twojej pomocy 


Stowarzyszenie Branży Eventowej www.sbe.org.pl jak co roku organizuje galę charytatywną z udziałem przedstawicieli przemysłu spotkań i wydarzeń. Najbliższa edycja odbędzie się 18 stycznia 2023 roku w Expo XXI jako wieczorna część Forum Branży Eventowej. więcej...

TARGI

Polska na IBTM World 2022 w Barcelonie

Polska Organizacja Turystyczna (POT) tradycyjnie była organizatorem polskiego stoiska narodowego na targach IBTM World w Barcelonie. Impreza odbywała się w dniach od 29 listopada do 1 grudnia.


więcej...

WYDARZENIE

Branża o gwiazdach w Arłamowie

„Sięgnąć gwiazd” to motyw przewodni czwartej edycji Arłamów Business Challenge (ABC), która odbyła się w dniach 23 – 25 października. Do hotel Arłamów zostali zaproszeni przedstawiciele największych firm i korporacji z całej Polski, które organizują wydarzenia w sektorze MICE.
więcej...

WORKSHOP

MTB w poszukiwaniu dobrego biznesu
w Polsce 

 

Meet The Bidder Grand Edition w Warszawie w rozszerzonej, 3 dniowej formule zebrał wystawców z całego świata, których podczas jednego dnia odwiedziło ponad 100 menedżerów turystyki wyjazdowej z Polski i z Europy.

więcej...

KONGRESY

Uniwersytet Warszawski stara się
o pozyskanie konferencji ACHS do Polski


Wydział Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego (WNPiSM UW), wspierany przez PCO Symposium Cracoviense, rozpoczął starania o pozyskanie ważnej konferencji Association of Critical Heritage Studies do Polski w 2026 roku.więcej...

JUBILEUSZ

Allegro Brand Experience Agency
od 30 lat na rynku 


Allegro Brand Experience Agency w tym roku świętuje trzy dekady dostarczania niezapomnianych 
i najlepszych doświadczeń swoim klientom. Założona w 1992 r. przez Annę Gogacz jako kilkuosobowa agencja koncertowa, stała się jedną z topowych i najbardziej rozpoznawalnych agencji eventowych w Polsce. 


więcej...

VENUE

Solorz przejął zakopiańskie hotele Belvedere i Litwor


więcej...

WYDARZENIE

OOH magazine zaprasza na targiwięcej...


STOWARZYSZENIA


61. Kongres ICCA gościł w Krakowie

900 delegatów z 80 krajów, ponad 100 prelegentów i 30 sesji merytorycznych – tak w telegraficznym skrócie można podsumować światowej rangi wydarzenie jakim jest kongres stowarzyszenia ICCA (International Congress and Convention Association), który w dniach 6-9 listopada gościł w ICE Kraków.

więcej...

WYDARZENIA


Show Makers European Forum

15-16 lutego 2023 roku

Takiej imprezy, jak SHOW MAKERS EUROPEAN FORUM od lat brakowało na polskiej mapie eventowej. Po konsultacjach ze środowiskiem techników scenicznych, producentów wydarzeń oraz dystrybutorów sprzętów, lukę tę postanowiliśmy wypełnić, tworząc unikatowe wydarzenie, które swoją premierę będzie miało już 15-16 lutego 2023 roku w EXPO Kraków.


więcej...


PERSONALIA

Beata Dębska dyrektorem sprzedaży
i marketingu Vienna House 

Do zespołu Vienna House by Wyndham dołączyła Beata Dębska, która od początku października odpowiada za sprzedaż i marketing krakowskich hoteli Vienna House by Wyndham Andel’s Cracow oraz Vienna House Easy by Wyndham Cracow.
więcej...

< 1 2 3 4 5 7 8 9 10 11   ...   84 >
 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter