Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


..

 

więcej...

PROMOCJA
Koncert: Andaluzja czeka na Ciebie ‘Los Duendes’

Czy chcielibyście znaleźć się teraz w otulonym słońcem gaju oliwnym lub na piaszczystej plaży? Kochacie śródziemnomorską kuchnię i energetyczną muzykę? W sobotni wieczór zapraszamy na wydarzenie, które przybliży Wam Andaluzję. Zespół Los Duendes i Conrado Moreno przeniosą nas na chwilę do krainy flamenco, fiesty, korridy i smacznych tapas. 

 
więcej...

EDUKACJA
MPI Poland zaprasza na webinar na temat przyszłości branży eventowej
Pandemia zmieniła polski przemysł spotkań. Wszyscy zastanawiamy się, jak będzie w najbliższych latach wyglądał nasz rynek eventowy. "Kompetencje przyszłości profesjonalistów branży eventowej" to temat webinaru, który 15 grudnia organizuje MPI Poland Chapter. 

więcej...

APEL
Przyłącz się do akcji charytatywnej Elfy SBE! Pomóż stworzyć magiczny świat dla dzieci z Domu Dziecka

Od 9 lat Stowarzyszenie Branży Eventowej z zaangażowaniem firm z sektora przemysłu spotkań organizuje akcję charytatywną dla dziecięcych domów opieki. Tym razem branża postanowiła pochylić się nad Domem Dziecka nr 16 w Warszawie. Akcja jest dość nietypowa. Dlaczego?Organizatorzy deklarują zbiórkę zakupionych materiałów remontowych do odnowienia ścian przestrzeni, w której mieszkają maluchy. Wspólnymi siłami możemy stworzyć bajkowy świat oraz wykreować na ścianach ELFY, które staną się przyjaciółmi dzieci.

więcej...

EDUKACJA
Tegoroczna edycja Studium Event Management z konieczności online

Z końcem listopada ruszyła 9. Edycja Studium Event Management. Studium prowadzi Stowarzyszenie Branży Eventowej a zajęcia odbywają się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W tym roku naukę podjęło 22 studentów. 

więcej...

CATERING
Belvedere Catering wznawia akcję dostarczania posiłków dla służby zdrowia

W związku z drugą falą wirusa COVID-19 oraz ze względu na ogromne potrzeby służby zdrowia, Belvedere Catering by Design postanowiło kontynuować projekt „Wsparcie dla Służby Zdrowia”. Polega na codziennym dostarczaniu posiłków służbom medycznym.

więcej...

HOTELE

IHG Hotels & Resorts otwiera dwa nowe hotele w Warszawie
Marka hotelowa IHG Hotels & Resorts zadebiutowała w Polsce. 27 listopada otwarto dwa nowe obiekt w centrum biznesowym The Warsaw HUB przy Rondzie Daszyńskiego na warszawskiej Woli. Są tp Crowne Plaza® Warsaw – The HUB oraz Holiday Inn Express® Warsaw – The HUB.

więcej...

BRANŻA
W styczniu ruszy Tarcza Finansowa PFR 2.0
Polski Fundusz Rozwoju przedstawił założenia programu Tarcza Finansowa 2.0. Jego celem jest pomoc finansowa dla firm z 38 branż, które musiały ograniczyć lub zawiesić działalność w związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z COVID-19.  

więcej...

WYDARZENIA
Zmiana terminu targów TOUR SALON

Oświadczenie w sprawie zmiany daty Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w 2021 roku.

W 2020 roku targi TOUR SALON, jako jedna z niewielu imprez o tej tematyce, odbyła się w zaplanowanym terminie. Obecna sytuacja pandemiczna w Polsce i na świecie zmusza nas jednak do zrewidowania planów na rok 2021.

 

więcej...

STOWARZYSZENIA
Rozpoczęło się liczenie agencji eventowych. Weź udział w badaniu!
Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Klub Agencji Eventowych SAR i Stowarzyszenie Branzy Eventowej - SBE / Events Industry Association - Poland wspólnie realizują badanie, które ma dać informację, ile agencji eventowych działa na polskim rynku.


więcej...

CONVENTION BUREAUX
Warsaw Convention Bureau chce przyciągnąć więcej międzynarodowych wydarzeń do Polski
Pomimo obecnej sytuacji związanej z pandemią, Warsaw Convention Bureau Warszawskiej Organizacji Turystycznej dalej intensywnie pracuje nad pozyskiwaniem nowych wydarzeń do Warszawy aż do 2026 roku. Obecnie prowadzonych jest 141 projektów, które mogą przyciągnąć do Warszawy przez 6 lat ponad 890 000 uczestników i wygenerować przeszło 284 000 000 PLN w samych uśrednionych cenach noclegów. 


więcej...

WYDANIE SPECJALNE
Pobierz grudniowe wydanie #CzasNaPolskę
Bony aktywowano dotychczas na kwotę prawie 1 miliarda złotych, a wydano niespełna 250 mln, a więc możemy zakładać, że 75% tej wartości wciąż może trafić do przedsiębiorców. – mówi Anna Salamończyk-Mohel, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej. Czytaj więcej w grudniowej edycji #CzasNaPolskę. 

 
więcej...

PRAWO
Senat chce rozszerzenia Tarczy 6.0 o kolejne branże
Rozszerzenie zakresu tarczy 6.0 o pomoc dla kolejnych branż, m.in. firm cateringowych i agencji reklamowych zaproponowali we wtorek senatorowie z komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej oraz Gospodarki Narodowej i Innowacyjności.

więcej...

TARGI
Oświadczenie organizatora targów RemaDays Warsaw 2021

Szanowni Zwiedzający i Wystawcy Targów RemaDays Warsaw!

Z ogromną uwagą obserwujemy i monitorujemy sytuację epidemiczną, która ma miejsce w kraju i Europie. Widzimy, że każdy kolejny dzień przynosi dodatkowe wzrosty zakażeń na COVID-19, a wprowadzone obostrzenia jeszcze nie przynoszą spodziewanych efektów. Widzimy oraz mamy świadomość, że planowanie działań biznesowych w obecnej sytuacji jest trudne do oszacowania.

więcej...

OBIEKTY
Expo XXI wróciło do działalności eventowej!

Uchylono decyzję Ministra Zdrowia o budowie szpitala tymczasowego w Expo XXI w Warszawie. W związku z tym centrum kongresowo – wystawiennicze powróciło do swojej normalnej działalności eventowej. Poniżej publikujemy oświadczenie EXPO XXI w tej sprawie.   


więcej...

BRANŻA
Organizacje turystyczne krytykują zmianę terminu ferii zimowych [czytaj list]

W związku z podaniem do publicznej wiadomości informacji o anulowaniu ferii zimowych na przełomie stycznia i lutego 2021, organizacje reprezentujące przedsiębiorców, bezpośrednio nią dotkniętych, wystosowały wczoraj pismo do Pana Premiera Mateusza Morawieckiego.Organizacje wskazują na implikacje prawne i ekonomiczne tej decyzji oraz podkreślają dramatyczną sytuację branży turystycznej i branż z nią powiązanych. Ponadto proponują spotkanie, na którym oczekują przedstawienia rozwiązań osłonowych w związku z podjętą przez rząd decyzją. 

więcej...


PROMOCJA
Hampton by Hilton otwiera nowy obiekt w Warszawie w pobliżu Atrium Reduta & Blue City

19  listopada 2020 roku na mapie Warszawy  pojawił się nowy hotel Hampton by Hilton Warsaw Reduta. Ten trzygwiazdkowy focus – service hotel, położony jest w atrakcyjnej lokalizacji  na warszawskiej Ochocie, przy ulicy Mszczonowskiej 3. Lokalizacja blisko Centrum, jest doskonałym wyborem dla gości przyjeżdżających zarówno w celach  biznesowych jak i turystycznych. 


więcej...

PRAWO
Tarcza 6.0 z rozwiązaniami dla branży MICE uchwalona przez Sejm
20 listopada została uchwalona przez Sejm ustawa nazywana "Tarczą 6.0". W projekcie złożonym przez grupę posłów w październiku znalazły się rozwiązania, które mają wesprzeć polski przemysł spotkań w walce z pandemią. Ustawa trafi teraz pod obrady Senatu. 

więcej...

BRANŻA
Akcja charytatywna Elfy SBE w tym roku online. Przyłącz się!

Branża eventowa przygotowuje co roku w grudniu akcję charytatywną Elfy SBE. Ze względu na pandemię i związany z nią zakaz organizacji wydarzeń, tegoroczne wydarzenie będzie miało formułę online.więcej...

TARGI
MPI oraz IMEX przedłużą i zacieśnią strategiczne partnerstwo
Podczas World Education Congress MPI (Meeting Professionals International) rozszerzenie i przedłużenie strategicznego partnerstwa z Grupą IMEX. Nowe porozumienie zawarto na  o następne pięć lat czyli do roku 2025.

więcej...

< 1 2 3 4 5 7 8 9 10 11   ...   76 >
 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

Newsletter

»

Zamów newsletter