Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


...
więcej...

HORECA
Hotel Kopernik Olsztyn dołączy do marki Best Western Plus

Trwa proces renowacji hotelu Kopernik w Olsztynie, który ma się zakończyć w połowie 2021 rOKU. Po zmianach hotel, który należy do Polskiego Holdingu Hotelowego, przyjmie gości pod marką Best Western Plus. Koncepcję architektoniczną przygotowali architekci z biura Tremend, a renowację prowadzi Forbis Design Build.

więcej...

ZAGRANICA
Back to life - Holandia planuje powrót eventów w styczniu 
Holenderski rząd wydał zgodę na organizację koncertu, imprezy tanecznej oraz dwóch festiwali plenerowych w styczniu 2021 roku. Ma to być test przed powrotem eventów w tym kraju.

więcej...

KONGRESY
Kongres Forum Ekonomiczne opuszcza Krynicę-Zdrój
Trwa przetarg, który ma wyłonić nowych partnerów i nową lokalizację kongresu, który od 28 lat odbywał się w Krynicy. Instytut Studiów Wschodnich wystąpił z zapytaniem ofertowym dotyczącym organizacji Forum Ekonimicznego do: Województwa Wielkopolskiego, Poznania i Międzynarodowych Targów Poznańskich; Województwa Dolnośląskiego i Karpacza, Województwa Małopolskiego i Krynicy-Zdroju oraz Województwa Zachodniopomorskiego z Pobierowem.


więcej...

WARSZTAT
Catering w świecie online. Ekspert MICE Poland radzi, jak go zorganizować 

Firmy cateringowe, które były skoncentrowane na świadczeniu usług dla klienta korporacyjnego, muszą otworzyć się na klienta indywidualnego i do niego dostosować swoją ofertę. Jak zorganizować catering online doradza ekspert MICE Poland Ilona Kozłowska, Event&Catering Manager Centrum eventowego Barcinek oraz M i A Catering. 

więcej...

BRANŻA
Stowarzyszenie Branży Eventowej wybrało nowy Zarząd
Walne zgromadzenie Stowarzyszenia Branży Eventowej wybrało Nowy Zarząd na kolejne dwa lata. W jego skład weszli: Dagmara Chmielewska (Prezes Zarządu SBE), Emilia Melon-Olchowicz (Członek Zarządu SBE) Katarzyna Gadomska (Członek Zarządu SBE) oraz Grzegorz Łopata (Członek Zarządu SBE). 


więcej...

NOWY NUMER
Czytaj w najnowszym MICE Poland: Świat zachorował. Bądźmy gotowi na kryzys i bankructwa

O tym, jak firmy MICE mogą przetrwać nadchodzący kryzys i wyciągnąć z niego naukę na przyszłość oraz czego przedsiębiorcy mogą się spodziewać w najbliższych miesiącach i latach rozmawiamy z Witoldem M. Orłowskim, profesorem nauk ekonomicznych, wykładowcą Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Akademii Vistula w Warszawie, głównym doradcą ekonomicznym PwC Polska.

więcej...

PRZETARGI
Ogłoszony został przetarg na organizację gali Konkursu Polski Produkt Przyszłości
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła przetarg dla agencji eventowych na organizację przyszłorocznej gali finałowej Konkursu Polski Produkt Przyszłości.

więcej...

BRANŻA
Zmiany w Radzie Przemysłu Spotkań i Wydarzeń. Małgorzata Musiał-Bzowska sekretarzem
Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń (RPSiW) przeprowadziła zmiany organizacyjne. Powołana została Grupa Koordynacyjną, zatrudniono też sekretarza. Nie będzie już natomiast funkcji koordynatora Rady, którego zastąpi koordynator ds. rozmów z administracją publiczną.


więcej...

TRENDY
Branża eventowa może stracić w tym roku z powodu pandemii nawet 1 mld zł!
Jak wynika z badania przeprowadzonego na przełomie listopada i grudnia, średni spadek przychodów agencji eventowych za rok 2020 roku w porównaniu do rekordowego roku 2019 wyniesie 78%, zaś średnia strata  77%. Oznacza to, że Polski MICE może stracić nawet 1 mld zł!więcej...

MATERIAŁ PARTNERSKI
Madrid City Break by Conrado Moreno 
Czy kiedykolwiek myślałeś o podróży do Madrytu i chciałbyś mieć jeszcze więcej powodów, by odwiedzić stolicę Hiszpanii w 2021 roku? Przygotuj się na City Break pełen emocji i różnego typu aktywności.

 
więcej...

..

 

więcej...

PROMOCJA
Koncert: Andaluzja czeka na Ciebie ‘Los Duendes’

Czy chcielibyście znaleźć się teraz w otulonym słońcem gaju oliwnym lub na piaszczystej plaży? Kochacie śródziemnomorską kuchnię i energetyczną muzykę? W sobotni wieczór zapraszamy na wydarzenie, które przybliży Wam Andaluzję. Zespół Los Duendes i Conrado Moreno przeniosą nas na chwilę do krainy flamenco, fiesty, korridy i smacznych tapas. 

 
więcej...

EDUKACJA
MPI Poland zaprasza na webinar na temat przyszłości branży eventowej
Pandemia zmieniła polski przemysł spotkań. Wszyscy zastanawiamy się, jak będzie w najbliższych latach wyglądał nasz rynek eventowy. "Kompetencje przyszłości profesjonalistów branży eventowej" to temat webinaru, który 15 grudnia organizuje MPI Poland Chapter. 

więcej...

APEL
Przyłącz się do akcji charytatywnej Elfy SBE! Pomóż stworzyć magiczny świat dla dzieci z Domu Dziecka

Od 9 lat Stowarzyszenie Branży Eventowej z zaangażowaniem firm z sektora przemysłu spotkań organizuje akcję charytatywną dla dziecięcych domów opieki. Tym razem branża postanowiła pochylić się nad Domem Dziecka nr 16 w Warszawie. Akcja jest dość nietypowa. Dlaczego?Organizatorzy deklarują zbiórkę zakupionych materiałów remontowych do odnowienia ścian przestrzeni, w której mieszkają maluchy. Wspólnymi siłami możemy stworzyć bajkowy świat oraz wykreować na ścianach ELFY, które staną się przyjaciółmi dzieci.

więcej...

EDUKACJA
Tegoroczna edycja Studium Event Management z konieczności online

Z końcem listopada ruszyła 9. Edycja Studium Event Management. Studium prowadzi Stowarzyszenie Branży Eventowej a zajęcia odbywają się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W tym roku naukę podjęło 22 studentów. 

więcej...

CATERING
Belvedere Catering wznawia akcję dostarczania posiłków dla służby zdrowia

W związku z drugą falą wirusa COVID-19 oraz ze względu na ogromne potrzeby służby zdrowia, Belvedere Catering by Design postanowiło kontynuować projekt „Wsparcie dla Służby Zdrowia”. Polega na codziennym dostarczaniu posiłków służbom medycznym.

więcej...

HOTELE

IHG Hotels & Resorts otwiera dwa nowe hotele w Warszawie
Marka hotelowa IHG Hotels & Resorts zadebiutowała w Polsce. 27 listopada otwarto dwa nowe obiekt w centrum biznesowym The Warsaw HUB przy Rondzie Daszyńskiego na warszawskiej Woli. Są tp Crowne Plaza® Warsaw – The HUB oraz Holiday Inn Express® Warsaw – The HUB.

więcej...

BRANŻA
W styczniu ruszy Tarcza Finansowa PFR 2.0
Polski Fundusz Rozwoju przedstawił założenia programu Tarcza Finansowa 2.0. Jego celem jest pomoc finansowa dla firm z 38 branż, które musiały ograniczyć lub zawiesić działalność w związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z COVID-19.  

więcej...

WYDARZENIA
Zmiana terminu targów TOUR SALON

Oświadczenie w sprawie zmiany daty Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w 2021 roku.

W 2020 roku targi TOUR SALON, jako jedna z niewielu imprez o tej tematyce, odbyła się w zaplanowanym terminie. Obecna sytuacja pandemiczna w Polsce i na świecie zmusza nas jednak do zrewidowania planów na rok 2021.

 

więcej...

< 1 2 3 4 5 7 8 9 10 11   ...   76 >
 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter