Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


AKTUALNOŚCI
Rząd odmraża kolejne branże
- o eventach nic na razie nie wiadomo
30 maja wchodzi w życie czwarty etap odmrażania polskiej gospodarki. Rząd znosi część obostrzeń dotyczących organizacji wydarzeń oraz działalności hoteli i restauracji. Możliwa będzie organizacja zgromadzeń i konertów plenerowych do 150 osób, targów, wystaw i kongresów. Podczas konferencji prasowej premier nie wspomniał jednak o eventach. Przedstawiciele branży mają jednak nadzieję, że nowe regulacje obejmą również ich firmy i po prawie trzech miesiącach przerwy znowu ruszą wydarzenia - na razie dla 150 osób.więcej...

PROMOCJA
Do przedsiębiorców szukających innowacji i wielkich możliwości!
GrapeTown jest kompleksem na terenie Zielonej Góry, w którego skład wchodzą: hotel, restauracja, kręgielnia, SPA, siłownie, squash, centrum konferencyjne, plac zabaw oraz grota solna. Niezwykle miło móc nam otworzyć się ponownie dla gości.

więcej...

AKTUALNOŚCI
21 maja odbyła się gala MP Power Night
– finał MP Power Awards
Poznaliśmy laureatów ósmej edycji MP Power Awards® – osobowości branży, nagrodzone projekty, obiekty, produkty oraz agencję roku. Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się podczas gali MP Power Night online 21 maja.

więcej...

AKTUALNOŚCI
Rada do Spraw Bezpiecznego Eventu

opracowała procedury
organizacji wydarzeń

19 maja 2020 roku w Pałac Kultury i Nauki Warszawa odbyło się spotkanie Rady do Spraw Bezpiecznego Eventu. Rada powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Branży Eventowej i Anna Auksel-Sekutowicz Radnej m. st. Warszawy pod patronatem Wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja. Celem Rady jest wypracowanie procedur, które należy przestrzegać podczas organizacji wydarzeń targowych, biznesowych, konferencyjnych i kongresowych w nowych dla nas warunkach. Propozycje zostaną wysłane do Ministerstwa Rozwoju jako rekomendacje do wytycznych ministerstwa celem odmrażania działań branży eventowej.

więcej...

AKTUALNOŚCI
Hotel Arłamów otwiera się
dla gości już 22 maja
Decyzje rządowe pozwoliły hotelom na przyjmowanie gości. Wiąże się to jednak ze stasowaniem określonego reżimu sanitarnego. Pomieszczenia muszą być bezpieczne dla gości i personelu.

więcej...

AKTUALNOŚCI
Paweł Rabiej, Wiceprezydent Warszawy,

będzie gościem Platformy Doradztwa Branżowego
latformy Doradztwa Branżowego Stowarzyszenia Branży Eventowej zaprasza we wtorek 19 maja o godz. 17.00 na czat "Warszawa! Miasto bezpiecznych eventów". 


więcej...

AKTUALNOŚCI
SBE zaprasza na wideo czat

"Artyści Eventowi. Przemysł rozrywki
w czasach koronawirusa"
Stowarzyszenie Branży Eventowerj organizuje 14 maja na Platformie Doradztwa Branżowego czat na temat "Artyści Eventowi. Przemysł rozrywki w czasach koronawirusa". Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00. 

więcej...

AKTUALNOŚCI
Zaniżone subwencje PFR
dla organizatorów turystyki
Od 29 kwietnia można składać wnioski do Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR) o wsparcie finansowe. Organizatorzy incentive travel najwcześniej, bo już w lutym, zostali zmuszeni wstrzymać działalność i najdłużej odczują skutki koronakryzysu. Obecnie właściciele firm, którzy często wiele lat budowali swoje marki, zespoły i know-how,  stoją przed kolejnym wyzwaniem – uzyskaniem subwencji z PFR w kwocie odpowiadającej realnym obrotom. Mimo, że spełniają kryteria pomocy, ich wnioski nie „pasują” do automatycznego sytemu walidacji.


więcej...

AKTUALNOŚCI
Przewodnik dla marketerów
po najlepszych praktykach

Czas obecnego kryzysu stawia przed marketerami nowe wyzwania. Jak budować w tym czasie relacje? Jak docierać do konsumentów i pozwalać im doświadczać markę? Czy można tak trudny czas wykorzystać do budowy przewag konkurencyjnych? I przede wszystkim, jak przygotować swoje strategie na moment, kiedy gospodarka i nasze życie zacznie wracać do normy?

więcej...

BRANŻA
Agencja Eventowa SEVEN event group
umila czas tym, którzy zostają w domu 

AAgencja Eventowa SEVEN event group wraz z platformą Moove na czas akcji #zostańwdomu związanej z pandemią przygotowała wiele gier typu digital teambuilding. Uczestnicy zdalnie biorą udział w grach, pozostając w domach.

więcej...

BRANŻA
Agencja In Spe events wspiera tych,
którzy walczą z koronawirusem
Szczecińska agencja In Spe events bierze czynny udział w akcjach mających za cel pomóc tym, którzy w czasie epidemii koronawirusa tej pomocy i wsparcia potrzebują najbardziej.


więcej...

W NAJNOWSZYM NUMERZE 
Czytaj w majowym numerze
MICE Poland: 
Nadchodzi fala zwrotna, która uderzy w gospodarkę

Z prof. dr. hab. Jerzym Hausnerem rozmawiamy o skutkach ekonomicznych epidemii COVID-19, sposobach na przetrwanie kryzysu, prognozach dla branży eventowej i pytamy o rady dla firm eventowych, których działalność z dnia na dzień została wstrzymana.

więcej...

W NAJNOWSZYM NUMERZE 
Rząd szybko zamknął firmy, my będziemy długo je otwierać
Wszyscy zastanawiamy się nad przyszłością rynku MICE w Polsce. Postanowiliśmy porozmawiać na ten temat z przedstawicielami przemysłu spotkań. Redakcja MICE Poland zorganizowała debatę redakcyjną, którą publikujemy w najnowszym wydaniu. 

 
więcej...

BRANŻA
Agencja eventowa AnQa szyje

maseczki dla swoich klientów
Co robić, gdy nie można robić eventów. Agencja eventowa AnQa zaczęła szyć maseczki bawełniane dla swoich klientów. Rozpoczęła również sprzedaż płynów odkażających do rąk oraz bezdotykowych dyspenserów do rąk. 

więcej...

BRANŻA
Follow Vision na pomoc
rodzicom małych dzieci

Agencja interaktywna Follow Vision należąca do Grupy Komunikacja+ ma ciekawą propozycję. Dla wszystkich rodziców szukających pomysłów na kreatywne spędzanie wolnego czasu z najmłodszymi, publikuje na stronie internetowej specjalnie zaprojektowane kolorowanki i wycinanki.


więcej...

BRANŻA
Małgorzata Mikulik i jej agencja
Eventage pomagają lekarzom

Dzięki prywatnemu zaangażowaniu Małgorzaty Mikulik i biznesowemu zaangażowaniu IKEA, Agencji Eventage oraz wsparciu Fundacja Ronalda McDonalda, w nowo otwieranym oddziale zakaźnym COVID-19, Centralnego Szpitala Klinicznego UCK WUM wyposażone zostaną pomieszczenia socjalne dla lekarzy i personelu medycznego. Nowy odział zakaźny Centralnego Szpitala Kliniczny UCK WUM przy ul. Banacha 1A  przyjmuje pacjentów z COVID-19 od ponad 2 tygodni.

więcej...

BRANŻA
Lekarze i zespoły karetek
w hotelu Jordan Group
Jeden z hoteli należących do Jordan Group od początku kwietnia współpracuje z Marszałkowskim Urzędem Wojewódzkim oraz z Narodowym Funduszem Zdrowia oferując miejsca parkingowe karetkom i pokoje hotelowe na wypoczynek krakowskim medykom. więcej...

BRANŻA
Millenium Events
dofinansuje szpital w Łań
cucie

Forma Millenium Events zbudowałaTor slot Car o wymiarach 2 x 5 metrów. 22 maja w Galerii Rzeszów odbędzie się event w którym  Tor zadebiutuje. 100% kwoty zebranej  zostanie przekazana do Szpitalaw  Łańcucie który jest szpitalem przeznaczonym do leczenia zakażonych COVID-19.


więcej...

HOTELE
Protokół Bezpieczeństwa 
Radisson Hotel Group oraz SGS

Radisson Hotel Group ogłasza Protokół Bezpieczeństwa czyli procedury związane z zasadami czystości i dezynfekcji. Globalnym partnerem Radisson Hotel Group  jest firma SGS - światowy leader w zakresie inspekcji, weryfikacji oraz certyfikacji.  

więcej...

BRANŻA
Amar produkuje przyłbice
i szyje maseczki
Firma Amar Produkcja Urządzeń Rekreacyjnych w czasie epidemi zmieniła profil produkcji na przyłbice i maseczki.


więcej...

< 7 8 9 10 11 13 14 15 16 17   ...   76 >
 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter