Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


WYRÓŻNIENIA

Ambasador i Mecenas Kongresów Polskich – zgłoś kandydata

POT zaprasza do zgłaszania kandydatów do tytułu honorowego Ambasadora i Mecenasa Kongresów Polskich. Termin upływa 21 maja 2021.


więcej...

NAGRODY
Znamy finalistów 11. edycji Eventex Awards 
Eventex opublikował listę finalistów tegorocznego konkursu. Wśród nich znajduje się także polski akcent. Wyniki konkursu poznamy 10 maja.


więcej...

WEBINARY
Rozliczanie Tarczy 1.0 w branży targowej 

28 kwietnia odbędzie się dedykowany specjalnie branży targowej webinar z ekspertami Polskiego Funduszu Rozwoju dotyczący rozliczania Tarczy 1.0.więcej...

ZAGRANICA
Malta kusi sektor MICE

Malta Tourism Authority ogłosiła, że w ramach wspierania odbudowy sektora spotkań i wydarzeń, wdraża nowy program mający przyciągnąć organizatorów eventów na Wyspy Maltańskie.


więcej...

RAPORTY
Pandemia a branża spotkań w Gdańsku

Gdansk Convention Bureau, działające w ramach Gdańskiej Organizacji Turystycznej, opracowało zestawienie dla liczby spotkań biznesowych w Gdańsku w 2020 roku. Co z niego wynika?


więcej...

KORONAKRYZYS
Lockdown przedłużony, organizatorzy spotkań i targów pytają rząd o wsparcie

14 kwietnia 2021 roku minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował o przedłużeniu lockdownu do 3 maja. Przedstawiciele Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń / TUgether spotkali się w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii z Podsekretarz Stanu Olgą Semeniuk.


więcej...

WYDARZENIA
Meetings Week Poland 2021: Przemysł spotkań 2.0 - sprawdź program

W czwartek (22 kwietnia) odbędzie się 9. edycja Meetings Week Poland. W programie zbudowanym z różnorodnych sesji znajdą się najważniejsze zagadnienia dla przechodzącego transformację przemysłu spotkań 2.0.


więcej...

NAGRODY
Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2020 – znamy finalistki
W plebiscycie nagradzane są osoby debiutujące w branży spotkań i wydarzeń. Stowarzyszenie bierze pod uwagę osoby wyróżniające się i działające na rzecz rozwoju sektora MICE w Polsce.


więcej...

OBOSTRZENIA
Branża MICE ciągle w zawieszeniu

Rząd tłumaczy, że zdecydował się utrzymać obowiązujące restrykcje, ale bacznie przygląda się napływającym każdego dnia informacjom o liczbie zakażonych, zgonów, zajętych łóżek i wykorzystanych respiratorów. Od tych danych uzależnia dalsze decyzje.


więcej...

KONFERENCJE
Rusza konferencja branży MICE „Meet in Cyprus”

„Meet in Cyprus” to pierwsza tego typu konferencja organizowana na Cyprze. Rozpoczyna się 14 kwietnia i potrwa dwa dni. Event odbędzie się w formule on-line.
więcej...

KORONAKRYZYS
Szybkie testy na koronawirusa w sieci hoteli Radisson

Radisson Hotel Group uruchamia program szybkich i niedrogich testów COVID-19. Po jego pełnym wdrożeniu każdy hotel zapewni gościom i uczestnikom spotkań odpowiednio przygotowane miejsce oraz profesjonalną usługę przeprowadzenia testu PCR.


więcej...

PATRONAT
Meet Hiszpania 2021 – zarezerwuj swój czas już dziś
Od 20 do 23 kwietnia 2021 r. odbędą się pierwsze branżowe spotkania on-line z hiszpańskim sektorem turystycznym organizowane przez Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce we współpracy z firmą Hiszpania de Luxe – Meet Hiszpania 2021 (https://live.eventtia.com/es/meethiszpania/Polska).

 
więcej...

REKRUTACJA
Pracuj w sercu kongresowej Warszawy
 

Warszawska Organizacja Turystyczna poszukuje pracownika
na stanowisko Senior Manager.

 

więcej...

KORONAKRYZYS
Rząd przedłuża restrykcje o ponad tydzień
 
Obserwowane ostatnio wyniki dotyczące liczby nowych zakażeń są zbyt słabym sygnałem, by traktować je optymistycznie. Sytuacja w szpitalach nadal jest zła, a to powód, dla którego rząd nie może poluzować obowiązujących obostrzeń.

 
więcej...

DESTYNACJE
Roger Federer ambasadorem Szwajcarii
Jeden z najwybitniejszych tenisistów na świecie, Roger Federer, nawiązał długotrwałą współpracę z narodową organizacją turystyczną Szwajcarii, Switzerland Tourism. Będzie promował atrakcje turystyczne swojej ojczyzny.

 
więcej...

.
więcej...

ARTYKUŁ PARTNERA
Zawsze jest dobry czas na weekend [pobierz]
Po co siedzieć w domu, skoro można pojechać na wycieczkę? Myślisz, że nie masz czasu. – zagospodaruj weekendy. W końcu jest ich w roku aż kilkadziesiąt. Pomysłów na weekendowe odkrywanie Polski jest tak dużo, że nie sposób ich wszystkich wymienić.

 
więcej...

STOWARZYSZENIA
Odkrycie roku  MPI- zgłoś kandydata
Po raz kolejny polski odział MPI chce wyróżnić osobę, która w minionym roku zaistniała na arenie polskiego przemysłu spotkań poprzez kreatywność, zaangażowanie i wkład w rozwój branży.więcej...

STOWARZYSZENIA
Rozwijaj kompetencje zawodowe z SKKP
 
Akademia SKKP Online zapowiada nową odsłonę i od kwietnia 2021 r. startuje z kolejnym projektem, udostępniając na platformie edukacyjnej cykl szkoleń zatytułowany „Zarządzanie w branży MICE”.

 
więcej...

MICE POLAND MARZEC 2021
Krzysztof Gawrych komentuje: Czy wiosna będzie nasza  
 
Idzie wiosna. Czy w związku z tym astronomiczno-meteorologicznym faktem możemy mówić o odmrażaniu spotkań i wydarzeń? Podobnie jak latem odmrażaliśmy turystykę? Czy w tym kierunku podejmowane są w ogóle jakieś kroki?

 
więcej...

< 1 2 4 5 6 7 8   ...   76 >
 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter