Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


POLSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA

Nowe funkcjonalności katalogu POT dla MICE

Polska Organizacja Turystyczna  - Poland Convention Bureau podsumowuje projekt oraz wdraża dwie nowe kategorie: Incentive & Inspiration i Hybrid Meetings & Virtual Events.


więcej...

NAGRODY
Sukces Live Age na rozdaniu nagród Eventex  

10 maja poznaliśmy tegorocznych laureatów Eventex Awards. Najwięcej nagród zdobyli Amerykanie, Holendrzy i Rosjanie. Nagrodę otrzymała również polska agencja za projekt „OLX Know How 2021”.

więcej...

WYDARZENIA
Polzak Marketing 2021 już 20 maja – sprawdź program

Tytuł tegorocznej edycji konferencji to „Czego uczy nas pandemia. Marketing rozwiązań w eventach, digitalu oraz produkcji TV/Video.” Wydarzenie odbędzie się w formule online.


więcej...

KURSY
Akademia SKKP zaprasza na kolejny kurs

Na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online dostępny jest kolejny kurs pt. „Profesjonalna organizacja wydarzeń post COVID-19”. Prowadzi go Anna Jędrocha, wiceprezes zarządu SKKP.


 

więcej...

ZAGRANICA
Glasgow Convention Bureau dołączyło do ekologicznej inicjatywy
Tourism Declares a Climate Emergency to inicjatywa mająca na celu zredukowanie emisji gazów cieplarnianych wytwarzanych przez sektor turystyki. 


więcej...

IMEX
Nowa platforma online od IMEX Group

IMEX BuzzHub to nowy projekt IMEX Group skierowany do światowej społeczności skupionej wokół branży spotkań, którego inauguracja nastąpi już 12 maja.


więcej...

DESTYNACJE
Meetings, Moments, Memories – Drezno jako destynacja MICE

Drezno zaprasza do siebie organizatorów wydarzeń, konferencji i targów. Dzięki tamtejszemu convention bureau możemy poznać największe zalety miasta.


więcej...

PRAWO
Umorzenia z tarczy PFR zwolnione z podatku

W opublikowanej przez rząd Aktualizacji Planu Konwergencji zamieszczono zapis dotyczący pomocy z tarczy PFR, o który apelowali również przedstawiciele branży MICE.


więcej...

AKTUALNOŚCI
Polska dla organizatorów spotkań i wydarzeń – „HeadQuarters” publikuje raport

28 kwietnia 2021 r. w belgijskim magazynie branżowym „HeadQuarters” ukazał się 18-stronicowy raport o Polsce, przygotowany dla międzynarodowych organizatorów spotkań i wydarzeń w nawiązaniu do nowych trendów związanych z oddziaływaniem Covid-19


więcej...

KORONAKRYZYS
Branża MICE na spotkaniu u prezydenta
27 kwietnia 2021 r. w Kancelarii Prezydenta RP odbyło się spotkanie kierownictwa instytucji administracji publicznej z szeroką reprezentacją branż zamkniętych oraz samorządu gospodarczego.


więcej...

KURSY
Rusza Akademia SKKP. Zaprasza na kursy z cyklu Zarządzanie branży MICE

Na platformie edukacyjnej AKADEMIA SKKP ONLINE udostępniono już pierwsze kursy, kierowane zarówno do osób zaczynających karierę w branży MICE (bezpłatnie) jak i do kadry kierowniczej (odpłatnie). Łącznie to 10 szkoleń.


więcej...

TARGI
Trzy nowe wydarzenia w portfolio grupy PTWP
Grupa PTWP przejęła od spółki Expo Silesia prawa do przeprowadzenia i kontynuacji międzynarodowych, branżowych targów. Pierwsze zaplanowane są na styczeń 2022 roku.


więcej...

WYRÓŻNIENIA

Ambasador i Mecenas Kongresów Polskich – zgłoś kandydata

POT zaprasza do zgłaszania kandydatów do tytułu honorowego Ambasadora i Mecenasa Kongresów Polskich. Termin upływa 21 maja 2021.


więcej...

NAGRODY
Znamy finalistów 11. edycji Eventex Awards 
Eventex opublikował listę finalistów tegorocznego konkursu. Wśród nich znajduje się także polski akcent. Wyniki konkursu poznamy 10 maja.


więcej...

WEBINARY
Rozliczanie Tarczy 1.0 w branży targowej 

28 kwietnia odbędzie się dedykowany specjalnie branży targowej webinar z ekspertami Polskiego Funduszu Rozwoju dotyczący rozliczania Tarczy 1.0.więcej...

ZAGRANICA
Malta kusi sektor MICE

Malta Tourism Authority ogłosiła, że w ramach wspierania odbudowy sektora spotkań i wydarzeń, wdraża nowy program mający przyciągnąć organizatorów eventów na Wyspy Maltańskie.


więcej...

RAPORTY
Pandemia a branża spotkań w Gdańsku

Gdansk Convention Bureau, działające w ramach Gdańskiej Organizacji Turystycznej, opracowało zestawienie dla liczby spotkań biznesowych w Gdańsku w 2020 roku. Co z niego wynika?


więcej...

KORONAKRYZYS
Lockdown przedłużony, organizatorzy spotkań i targów pytają rząd o wsparcie

14 kwietnia 2021 roku minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował o przedłużeniu lockdownu do 3 maja. Przedstawiciele Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń / TUgether spotkali się w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii z Podsekretarz Stanu Olgą Semeniuk.


więcej...

WYDARZENIA
Meetings Week Poland 2021: Przemysł spotkań 2.0 - sprawdź program

W czwartek (22 kwietnia) odbędzie się 9. edycja Meetings Week Poland. W programie zbudowanym z różnorodnych sesji znajdą się najważniejsze zagadnienia dla przechodzącego transformację przemysłu spotkań 2.0.


więcej...

NAGRODY
Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2020 – znamy finalistki
W plebiscycie nagradzane są osoby debiutujące w branży spotkań i wydarzeń. Stowarzyszenie bierze pod uwagę osoby wyróżniające się i działające na rzecz rozwoju sektora MICE w Polsce.


więcej...

< 2 3 4 5 6 7 8   ...   76 >
 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter