Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


WYDARZENIA

Platforma współpracy i jej rozwój dzięki innowacyjnym rozwiązaniom

 

Zapraszamy na konferencję MEETINGS WEEK POLAND 2023, która odbędzie się w dniach 12-13 czerwca 2023 roku w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. 
 

więcej...


STOWARZYSZENIA

ICCA w Strasburgu pod hasłem transformacji i innowacji

Aż 110 uczestników z 14 krajów wzięło udział w dorocznym spotkaniu członków dwóch oddziałów ICCA tj. Europy Centralnej oraz Francji i Beneluxu, które w dniach 23-25 kwietnia 2023r. odbyło się w Strasburgu we Francji.


więcej...

KONKURS

Znamy Finalistów Konkursu Odkrycie Roku

Konkurs Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2022 dzięki gościnności organizatorów MP Power Awards - Meetingplanner.pl - na stałe wpisał się w formułę Gali, będąc jednocześnie jej kategorią towarzyszącą.


więcej...

Venue

Eventowa nieskończoność w Hotelu Warszawianka

Konkurencja na rynku eventowym nieustannie wymusza na hotelach konieczność regularnego uatrakcyjniania swojej oferty. Bywa także, że skala wyzwań związanych z wydarzeniami przygotowywanymi w obiektach wymaga specjalnej rearanżacji przestrzeni i rozwoju jej zaplecza.


więcej...


CERTYFIKATY


Poland Convention Bureau przyznał rekomendacje organizatorom

Siedem convention bureaux, trzynastu organizatorów podróży motywacyjnych (ITC) oraz siedemnastu profesjonalnych organizatorów kongresów (PCO) otrzymało rekomendacje Poland Convention Bureau POT na lata 2023-2024.więcej...


VENUE


Hyatt Place Kraków laureatem prestiżowej nagrody

Czterogwiazdkowy Hyatt Place Kraków, zarządzany przez Grupę Dobry Hotel, został wyróżniony prestiżową nagrodą Gold Winner 2023 w kategorii Urban Design & Architecture Design Awards.


więcej...

MATERIAŁ PARTNERA


Na Roadshow ASISTE prezentowały się sieci hotelowe

W cyklu spotkań z przedstawicielami Princess Hotels & Resorts z Dominikany i Meksyku, VIVA Hotels z Majorki, DMC Saudi Silk Road z Arabii Saudyjskiej oraz DMC VietOne z Wietnamu wzięło udział ponad 90 biur podróży ze Szczecina, Poznania i Warszawy oraz media branżowe.więcej...

LUDZIE

Aneta Wodyk  prezes PHH Hotele

Rada Nadzorcza spółki PHH Hotele, należącej do Grupy Kapitałowej Polski Holding Hotelowy, powierzyła funkcję prezesa zarządu Anecie Wodyk. Ostatnio związana była z Polskim Holdingiem Nieruchomości, gdzie odpowiadała za projekty hotelowe.


więcej...

MATERIAŁ PARTNERA

Meet The Bidder zaprasza na wiosenną edycję

Już 29 marca w godzinach 11.00 - 19.00 spotkamy się ponownie w warszawskim hotelu Arche Hotel Krakowska podczas 32. edycji MEET THE BIDDER SMART FAIRS organizowanej przez firmę Travel Bidder.


więcej...


MATERIAŁ PARTNERA

Pozwól się zainspirować Nowym Trendom w Turystyce 2023

Jak co roku o tej porze, wielkimi krokami zbliża się kolejna (już trzynasta) edycja konferencji Nowe Trendy w Turystyce.


więcej...

BRANŻA

Certyfikat Dobrych Praktyk POT także
dla sektora MICE

Prowadzony przez Polską Organizację Turystyczną projekt Certyfikat Dobrych Praktyk POT, umożliwia przyznawanie certyfikatów podmiotom, które organizują targi, wystawy, kongresy, eventy i spotkania biznesowe.

więcej...


więcej...


MICE POLAND

Żaneta Berus komentuje
Kto się boi sztucznej inteligencji

W 2022 roku pracę z powodu wprowadzenia sztucznej inteligencji straciło ponad 160 tysięcy ludzi w firmach technologicznych, a od początku 2023 roku już ponad 60 tysięcy ludzi. Nie wierzyłabym  więc zapewnieniom, iż dobrzy specjaliści nie muszą obawiać się o swoje posady w najbliższej przyszłości.


więcej...


TRENDY

Radość i zabawa nadają ton w 2023 roku


Ukazała się prognoza Wundermana Thompsona „The Future 100: 2023”, która identyfikuje 100 trendów w różnych branżach. Wybrałam trzy, które moim zdaniem łączą się z wydarzeniami biznesowymi. Są to „Ageless Play”, Absurdist Stays oraz „Metatravel”.więcej...

MICE POLAND

Sebastian Oprządek komentuje

Rocznice

Rocznice są świetnym pretekstem do upamiętnienia osoby, przypomnienia o jakimś wydarzeniu historycznym.


więcej...


TARGI

Promo Show – biznes to relacje

Ponad 210 wystawców, tysiące gadżetów reklamowych, blisko 600 marek, konkurs Super Gift, szeroka gama propozycji od dostawców mediów i maszyn dla segmentu reklamy, druku na tekstyliach i znakowania gadżetów reklamowych. Tak można podsumować nowy format Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku Promo Show.więcej...


STOWARZYSZENIA

Nowy zarząd i dyrektor zarządzająca
w SBE

Miło nam poinformować o zmianach w Zarządzie SBE. Na Walnym Zgromadzeniu członków SBE w dniu 18 stycznia 2023 wybrano nowy Zarząd na kolejną kadencję 2023 – 2026.
więcej...

MPI POLAND

Kolejna edycja konkursu “Odkrycie Roku MPI Poland”. Zgłoś swojego kandydata 


Jesteśmy przekonani, że początek roku to wspaniała okazja, żeby docenić osoby, które niedawno rozpoczęły swoją przygodę w branży MICE i w ubiegłym 2022 roku wyróżniły się swoimi pomysłami, innowacyjnością czy zaangażowaniem. 

więcej...

STOWARZYSZENIA

Spotkanie noworoczne Stowarzyszenia
SITE Poland

Tradycyjnie, w styczniu członkowie SITE Poland spotkali się, aby podsumować poprzedni rok, porozmawiać o inicjatywach i wspólnych tematach na 2023 r. planach na kolejny i przy lampce wina i smakołykach porozmawiać o naszych biznesach i kondycji branży.


więcej...

DESTYNACJE

Portugalski wieczór w Warszawie


8 lutego odbył się w Warszawie w restauracji Portunol Bistro Iberico portugalski wieczór zorganizowany przez Eventivos DMC z Portugalii, Hotel Melia Madeira Mare ***** oraz firmę Time4Travel.


więcej...

< 1 2 3 4 6 7 8 9 10   ...   84 >
 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter