Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


LUDZIE

Nowy dyrektor regionalny IGHP
w Małopolsce

Krzysztof Jędrocha, dyrektor hotelu Wyspiański w Krakowie, został powołany 2 lipca 2023 roku na stanowisko dyrektora regionalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w województwie małopolskim.


więcej...

MARKETING

Zostań Ambasadorem Kongresów  Polskich


Poszukiwani są Ambasadorowie i Ambasadorki Kongresów Polskich, osoby aktywnie pozyskujące międzynarodowe wydarzenia do Polski. Po raz kolejny zgłaszać można również Mecenasów Kongresów Polskich, czyli firmy i instytucje wspierające organizowane wydarzenia. Zapraszamy do zgłaszania kandydatur do 15 września 2023 roku.

 

więcej...

EDUKACJA

Trzecia edycja Mentoringu dla uczestników programu Young Leaders

SITE Poland Young Leaders Program to projekt, który stwarza młodym ludziom możliwość zdobycia doświadczenia, poszerzenia wiedzy i nawiązania wyjątkowych kontaktów z profesjonalistami na poziomie lokalnym oraz międzynarodowym.

więcej...

VENUE

PreZero Arena Gliwice – tak od dzisiaj brzmi nazwa gliwickiego obiektu

To początek wspólnej pracy nad budową ekologicznego wymiaru funkcjonowania tak dużego obiektu w trosce o środowisko i zrównoważony rozwój.

więcej...

LUDZIE

Edyta Niedoba Revenue Managerem
w Leonardo Hotels

Edyta Niedoba objęła stanowisko Revenue Managera firmy Leonardo Hotels. Od niedawna zarządza poziomem cen, wskaźnikami obłożenia, podaży i popytu obiektów tej sieci na rynku polskim.


więcej...


LUDZIE

Nowy dyrektor operacyjny Crystal Mountain w Wiśle

Zmiany w strukturach kadry zarządzającej Crystal Mountain w Wiśle. Dotychczasowy dyrektor operacyjny Krzysztof Staniszewski wraz z początkiem lipca 2023 r. objął stanowisko dyrektora generalnego.


więcej...


WYDARZENIA

Incentive Day - podziękowanie

Minął tydzień od święta turystyki motywacyjnej Incentive Day, a emocje jeszcze nie opadły. To wspaniałe, móc czytać na Waszych mediach społecznościowych, że się podobało i że jesteście zadowoleni!

więcej...


LUDZIE

Polka jedyną osobą z Europy wyróżnioną przez Marriott International 

Emilia Domańska, Reservation Supervisor Hotelu Moxy Warsaw Praga, zarządzanym przez Grupę Dobry Hotel, została laureatką prestiżowej nagrody branżowej J. Willard Marriott Award of Excellence.


więcej...


RAPORT

Ukazał się raport „Event marketing 2022 / 2023”

Event marketing to skuteczne i potrzebne narzędzie do realizacji celów biznesowych zarówno w czasach stabilnych, jaki i niepewności – uznali. To wyniki badania, którego szczegóły prezentuje raport „Event marketing 2022 / 2023. Wyzwania przemysłu spotkań i wydarzeń w niepewnych czasach”.


więcej...


TRANSPORT

Branża MICE poznawała lotnisko Warszawa-Radom

Polskie Porty Lotnicze wspólnie z Poland Convention Bureau zaprosiły przedstawicieli convention bureau, organizatorów specjalizujących się w segmencie MICE oraz media branżowe, na wyjazd studyjny do Portu Lotniczego Warszawa-Radom.


 

więcej...

MARKETING

Wspólnie i osobno o promocji turystycznej we Wrocławiu

Wydział Promocji Miasta i Turystyki UM Wrocławia oraz Convention Bureau – Wrocław i Unia Metropolii Polskich zorganizowali spotkanie samorządowe ” Wspólnie i osobno”, które odbyło się w dniach 29-30 maja we Wrocławiu.

więcej...

LUDZIE

Nowy Dyrektor Gastronomii MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel 

Marek Pruśniewski z branżą gastronomiczną związany jest nieprzerwalnie od 26 lat.


 

więcej...


LUDZIE

Maciej Straus pełnomocnikiem ds. rozwoju Arłamowa
 

„Budowanie przewagi rynkowej, nadawanie tonu, analiza procesów czy doskonała organizacja to w tej chwili nie atut, to absolutna podstawa. Teraz liczy się szybkość i celność w poszukiwaniach swoich odbiorców.


więcej...

ANALIZA

Premiera badania Barometr SOIT
2020-2022 

W dniu 13 czerwca 2023 na zakończenie Meetings Week Polska 2023 odbyła się konferencja prezentująca wyniki badania turystyki motywacyjnej SOIT Barometr 2020-2023. Ankietę wypełniły agencje członkowskie organizujące wyjazdy typu incentive travel zrzeszone w Stowarzyszeniu SOIT.


 

więcej...

SOIT

Świętuj z nami Incentive Day! - Zapraszamy!


Serdecznie zapraszamy do udziału w Święcie Turystyki Motywacyjnej Incentive Travel.


 

więcej...

MICE POLAND

Żaneta Berus komentuje: Włoskie wakacje – altruizm czy egoizm sprzedaży

Najgorszym typem sprzedawcy jest egoista-handlowiec, który zawsze widzi tylko sytuację, w której on sprzedaje klientowi towar lub usługę, której ten nie potrzebuje i kiedy uświadomi to sobie po zakupie, czuje się oszukany.


więcej...


STOWARZYSZENIA

Walne Zgromadzenie Członków SITE Polska

Członkowie SITE przyjęli uchwały dotyczące działalności stowarzyszenia za rok 2022: o zatwierdzeniu sprawozdania finansowego, zatwierdzeniu działalności stowarzyszenia i udzieleniu absolutorium Zarządowi Stowarzyszenia.więcej...


VENUE

Nino Rosenlund General Managerem          w NYX Hotel Warsaw

Rosenlund to hotelarz z pasji, zamiłowania i z wyboru. Ma za sobą trzydzieści lat pracy w branży, z czego połowę na stanowisku Dyrektora Generalnego.


więcej...


LUDZIE

Ewa Woch członkinią Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego

 

Z dniem 30.05. Wiceprezes Targów w Krakowie Ewa Woch została członkinią Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Wyboru dokonało Zwyczajne Walne Zgromadzenie Izby.


więcej...

WYDARZENIA

Platforma współpracy i jej rozwój dzięki innowacyjnym rozwiązaniom

 

Zapraszamy na konferencję MEETINGS WEEK POLAND 2023, która odbędzie się w dniach 12-13 czerwca 2023 roku w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. 
 

więcej...

< 1 2 3 4 6 7 8 9 10   ...   85 >
 
Wydarzenie

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Kątny 

Head of Marketing Hotelu Belmonte
w Krynicy-Zdrój.

 

O sobie: 

Pracuje w pięciogwiazdkowym Hotelu Belmonte w Krynicy-Zdroju. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Jagiellońskim, Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej. Od 16 lat w branży hotelarskiej. Przez wiele lat związana z Grupą Mazurkas. Swoją przygodę z Grupą rozpoczynała w dziale sprzedaży, przechodząc przez kolejne szczeble rozwoju, jako Kierownik Działu Sprzedaży, odpowiedzialna za rozwój sprzedaży w segmencie MICE.
W wolnym czasie projektuje wnętrza, zakłada permakulturowe warzywniaki i przemierza z plecakiem ciekawe miejsca na świecie. Zostanie mamą sprawiło, że zafascynował ją świat psychologii dziecięcej; to niesamowite, jak każde nasze zdanie kształtuje młodego człowieka i to, kim stanie się on w przyszłości.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter