Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Klienci TossUp sami zrobią sobie oferty

Kreator imprez dostępny na stronie internetowej agencji eventowej TossUp daje możliwość samodzielnego stworzenia indywidualnej oferty bez kontaktu z agencją.

Korzystając z kreatora, można samemu wybrać atrakcje i wszystkie dodatkowe elementy. Podczas wykonywania operacji można obserwować, jak zwiększa się kwota, i usuwać lub dodawać elementy tak, aby dostosować projekt do posiadanego budżetu. System generuje gotową ofertę wraz z kosztem całej imprezy. Podana cena jest maksymalna, później podczas rozmów z agencją może zostać obniżona. Organizator w pewnych sytuacjach zasugeruje też zleceniodawcy wprowadzenie zmian w projekcie eventu. – Chcemy wyeliminować problem zbyt długiego czekania na odpowiedź od agencji. Często jesteśmy w trakcie jakiejś realizacji w terenie i nie możemy w danym momencie odpowiedzieć klientowi. Teoretycznie takie rozwiązanie ogranicza kontakt pomiędzy zleceniodawcą a agencją. Jednak jest to znaczne ułatwienie współpracy – nawiązujemy kontakt w momencie, gdy klient jest już zdecydowany na skorzystanie z oferty – mówi Konrad Kardacz, właściciel TossUp. (ak)
www.tossup.pl

2010-11-17 10:15:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter