Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PROMOCJA
Jedno miejsce, więcej możliwości online! 


Ostatnie miesiące były dla Expo XXI czasem wytężonej pracy. Spowodowane pandemią COVID-19 zmiany w branży spotkań dały nam możliwość wypracowania zupełnie nowej oferty dla naszych klientów. Dostosowaliśmy ją do zasad bezpieczeństwa oraz wytycznych dotyczących bezpiecznej organizacji spotkań. Współpracując z najlepszymi firmami w Polsce, pokazujemy, że wykorzystanie najnowszych technologii daje nam nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Hasło: Jedno miejsce, wiele możliwości, zastępujemy więc nowym: Jedno miejsce, więcej możliwości online!Od pierwszych dni maja działa Expo Online Center. To unikalna przestrzeń dedykowana realizacji różnorodnych projektów, jedyna w Polsce z kamerą 360 ° oraz własnym wozem transmisyjnym. Studio pozwala na realizację webinarów, szkoleń, prezentację produktów i niemal wszystkiego, co funkcjonuje lub dopiero zaistnieje na rynku. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, Expo Online Center może z powodzeniem stać się sceną koncertową, czy miejscem realizacji nowoczesnej konferencji. W Expo Online Center wykorzystanoponad 100 metrów kwadratowych diody, 100 urządzeń inteligentnych i ekrany w technologii fullblack. Połączenie najnowszych technologii, profesjonalnej obsługi oraz podwyższonych standardów bezpieczeństwa, zapewnia realizację najśmielszych pomysłów.
Szczegóły na: Expo Online CenterPrzez cały czerwiec dostępne jest również Multimedialne Studio Berry Life. Przestrzeń ta wyposażona jest w ekrany LED pozwalające na dowolną aranżację przestrzeni. Zespół profesjonalistów dostępny w studio zapewni fachową obsługę oświetlenia studyjnego, kamer czy kranu. Berry Life to firma z ponad dziesięcioletnim stażem w kompleksowej obsłudze audiowizualnej eventów, warto więc skorzystać z ich doświadczenia. Realizatorzy wizji, kamer i oświetlenia zadbają o to, aby materiały były najwyższej jakości, scenarzysta pomoże w jak najlepszym dopasowaniu treści, a kierownik planu sprawi, że cała realizacja przebiegnie gładko. Studio polecamy do realizacji webinarów, konferencji online oraz eventów hybrydowych do 150 osób.
Szczegóły na:
Berry LifeMainStage Live
to ostania odsłona działań online Expo XXI. Miejsce to dedykowane jest projektom muzycznym, ale jego możliwości są znacznie większe. Jak na przestrzeń multimedialną przystało, MainStage Live wyposażono w ponad 100 metrów kwadratowych ekranu LED, ponad setkę urządzeń inteligentnych oraz oczywiście scenę o wymiarach 12m x 14m. Powierzchnia pozwoli na nagranie lub transmisję online koncertu czy teledysku. Jest to idealne miejsce dla koncertów, festiwali, spektakli czy pokazów mody. W tym miejscu Skyis the limit!
Szczegóły na:
MainStage Live


Nie samą pracą żyje Warszawa! Po całym tygodniu wypełnionym obowiązkami przychodzi czas na zasłużony relaks. Spotkajmy się w największym kinie samochodowym w Polsce! Na terenie Expo XXI w czerwcowe weekendy działa Kolektor-Kino Samochodowe. Dla wszystkich kinomaniaków, stęsknionych za wielkim ekranem, przygotowaliśmy 600 calowy ekran i strefę gastronomiczną. Współpraca RivalGroup z Grupą TSE gwarantuje Wam znakomitą widoczność z każdego miejsca na „widowni” i oczywiście zachowanie wszelkich środków ostrożności. Weekendowy repertuar kryje w sobie filmy nagradzane na uznanych festiwalach i kultowe tytuły. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie!
Szczegóły na:
Kolektor- Kino Samochodowe


2020-06-05 14:28:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter