Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


WYDARZENIE
BuyItaly - active, luxury & wellness 


Cyfrowe spotkania B2B odbędą się w dniach 16-21 listopada 2020 w godzinach 9-17. Od 2 listopada. Kupujący i sprzedający mogą umówić się na spotkanie B2B wewnątrz platformy. Po rejestracji wypełniają profil sieciowy.


Platforma cyfrowa pomoże kupującym i sprzedającym w ustalaniu dogodniejszych dni i godzin spotkań B2B. W przypadku automatycznego dopasowania spotkanie B2B zostanie dodane do agendy cyfrowej. 

Spotkania B2B

Spotkanie B2B odbędzie się w formie wideokonferencji i każde będzie trwało 20 minut. Wszystkie spotkania będą odbywać się w języku angielskim (jeśli kupujący i sprzedający nie uzgodnią inaczej). Platforma umożliwia wyświetlanie prezentacji / filmów itp. podczas spotkania B2B.

Czytaj więcej (link)  

2020-10-05 09:28:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

Newsletter

»

Zamów newsletter