Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


AKTUALNOŚCI
Study tour czyli zwiedzanie eventowej Łodzi

Łódź Convention Bureau oraz Stowarzyszenie Branży Eventowej zapraszają przedstawicieli agencji eventowych na dwudniowy wyjazd integracyjny do Łodzi 9 - 10 października.  Będzie to okazja, aby zobaczyć jak można zorganizować wydarzenie w bezpiecznej przestrzeni.

W ciągu dwóch dni dni przedstawiciele agencji eventowych odwiedzą: Hotel DoubleTree by Hilton Łódź****, ArtKombinat Scena Monopolis, Muzeum Pałac Herbsta - Oddział Muzeum Sztuki w Łodzi, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki, EC1 - Miasto Kultury, Expo Łódź, Hotel Novotel Łódź Centrum****, Pomorską 21, Hotel Tobaco***, PURO Hotel Łódź Centrum****.

Partnerzy wydarzenia: DoubleTree by Hilton Łódź, Mazurkas Travel, Lim8, EC1 - Miasto Kultury, Tobaco Hotel,  
Novotel Łódź Centrum, Brava Gente, Seven Event Group, Silver Catering, Grupa Fabricum, 

Organizatorzy wydarzenia: Łódź Convention Bureau, Stowarzyszenie Branży Eventowej

2020-10-07 14:49:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

10 minut z... A&A Agencja

O to co trzyma klientów przez lata przy jednej agencji i najważniejsze źródła sukcesu pytamy Joannę Tkaczyk i Joannę Parapurę zarządzające A&A Agencją.

Ostatni rok zweryfikował założenia biznesowe wielu firm i pokazał jak niestabilne mogą być nasze plany wobec rzeczywistości, na którą nie mamy żadnego wpływu. W dzisiejszej sytuacji trwającej pandemii trudno mówić o trwałych założeniach biznesowych. Trzeba dynamicznie reagować na zmieniający się rynek i nieustannie poszerzać swoje kompetencje. Rozszerzyliśmy działalność, aby wesprzeć zablokowane ścieżki eventowe i staramy się to trudne doświadczenie wykorzystać jako szansę na przyszłość. Przetrwać ten trudny czas i wrócić do stabilnego rozwoju – oto nasze założenia na najbliższy czas.

Newsletter

»

Zamów newsletter