Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

PERSONALIA

Prezes POT odwołany

Robert Andrzejczyk został nagle odwołany ze stanowiska prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. Decyzja ma efekt natychmiastowy.

Robert Andrzejczyk kierował POT przez nieco ponad 3 lata. Zapytany o plany na najbliższą przyszłość mówi, że z turystyką się nie rozstaje, bo zamierza w dalszym ciągu wykładać przedmioty branżowe na dwóch uczelniach, z którymi jest już od jakiegoś czasu związany – mowa o Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie Rzeszowskim.

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Roberta Andrzejczyka na stanowisku. W POT pracuje dwóch wiceprezesów, Arkadiusz Opoń i Anna Salamończyk-Mochel, przy czym Salomończyk-Mochel kieruje biurem zamiejscowym w Wieliczce. Oddział ten prowadzi działania związane z realizacją Polskiego Bonu Turystycznego. MG

2020-10-16 15:35:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

10 minut z... A&A Agencja

O to co trzyma klientów przez lata przy jednej agencji i najważniejsze źródła sukcesu pytamy Joannę Tkaczyk i Joannę Parapurę zarządzające A&A Agencją.

Ostatni rok zweryfikował założenia biznesowe wielu firm i pokazał jak niestabilne mogą być nasze plany wobec rzeczywistości, na którą nie mamy żadnego wpływu. W dzisiejszej sytuacji trwającej pandemii trudno mówić o trwałych założeniach biznesowych. Trzeba dynamicznie reagować na zmieniający się rynek i nieustannie poszerzać swoje kompetencje. Rozszerzyliśmy działalność, aby wesprzeć zablokowane ścieżki eventowe i staramy się to trudne doświadczenie wykorzystać jako szansę na przyszłość. Przetrwać ten trudny czas i wrócić do stabilnego rozwoju – oto nasze założenia na najbliższy czas.

Newsletter

»

Zamów newsletter