Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


BRANŻA
Mazurkas Congress Management startuje z konferencjami hybrydowymi 
i online

W dniach 4-7 oraz 5-7 października 2020 ROKU w Warszawie odbyły się równocześnie dwie konferencje hybrydowe, które przygotował i zorganizował zespół Mazurkas Congress Management. 

Pierwszą realizacją Mazurkas Congress Management w formule hybrydowej była konferencja NUTECH 2020 (International Conference on Development and Applications of Nuclear Technologies), która odbyła się 4-7 października w Instytucie Chemii i Techniki Jądrowej. Było to 3-dniowe wydarzenie hybrydowe oraz jeden dzień zdalnie, w którym razem wzięło udział 100 osób, z czego połowa to uczestnicy online. W czasie konferencji odbyło się 51 wystąpień i 46 sesji posterowych. Drugim wydarzeniem hybrydowym był MRW 2020 (Microwave and Radar Week), który odbył się 5-7 października w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Było to bardzo złożone wydarzenie z uwagi na odbywające się pod nim 4 konferencje jednocześnie a pośród nich 56 sesji na 6 salach wykładowych. Łącznie wzięło w nim udział 250 osób.

2020-10-19 15:02:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

10 minut z... A&A Agencja

O to co trzyma klientów przez lata przy jednej agencji i najważniejsze źródła sukcesu pytamy Joannę Tkaczyk i Joannę Parapurę zarządzające A&A Agencją.

Ostatni rok zweryfikował założenia biznesowe wielu firm i pokazał jak niestabilne mogą być nasze plany wobec rzeczywistości, na którą nie mamy żadnego wpływu. W dzisiejszej sytuacji trwającej pandemii trudno mówić o trwałych założeniach biznesowych. Trzeba dynamicznie reagować na zmieniający się rynek i nieustannie poszerzać swoje kompetencje. Rozszerzyliśmy działalność, aby wesprzeć zablokowane ścieżki eventowe i staramy się to trudne doświadczenie wykorzystać jako szansę na przyszłość. Przetrwać ten trudny czas i wrócić do stabilnego rozwoju – oto nasze założenia na najbliższy czas.

Newsletter

»

Zamów newsletter