Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


LUDZIE
Anna Górska wybrana do zarządu ICCA

Anna Górska, board advisor Symposium Cracoviense, została wybrana do zarządu międzynarodowego stowarzyszenia International Congress and Convention Association. Reprezentuje w nim sekcję „Meetings Management”.

Kandydaturę Anny Górskiej do sekcji „Meetings Management” w zarządzie ICCA opisowo co to za organizacja przedstawiły Francesca Manzani, szefowa włoskiego oddziału AIM Group i członek zarządu ICCA w poprzedniej kadencji oraz Nina Freysen-Pretorious, CEO Conference Company z RPA i prezes zarządu ICCA w latach 2014-2018. „Meetings Management” jest jedną z największych sekcji ICCA i skupia obecnie 276 członków. Gratulujemy!

2020-10-21 10:48:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

10 minut z... A&A Agencja

O to co trzyma klientów przez lata przy jednej agencji i najważniejsze źródła sukcesu pytamy Joannę Tkaczyk i Joannę Parapurę zarządzające A&A Agencją.

Ostatni rok zweryfikował założenia biznesowe wielu firm i pokazał jak niestabilne mogą być nasze plany wobec rzeczywistości, na którą nie mamy żadnego wpływu. W dzisiejszej sytuacji trwającej pandemii trudno mówić o trwałych założeniach biznesowych. Trzeba dynamicznie reagować na zmieniający się rynek i nieustannie poszerzać swoje kompetencje. Rozszerzyliśmy działalność, aby wesprzeć zablokowane ścieżki eventowe i staramy się to trudne doświadczenie wykorzystać jako szansę na przyszłość. Przetrwać ten trudny czas i wrócić do stabilnego rozwoju – oto nasze założenia na najbliższy czas.

Newsletter

»

Zamów newsletter