Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


ZAGRANICA
Przedstawiciele włoskiego przemysłu spotkań protestują w Rzymie

Włoska branża spotkań znalazła się w głębokim kryzysie i domaga się pomocy od rządu. Jej przedstawiciele we wtorek 27 października od rana gormadzą się przed siedzibą rządu czyli Palazzo Chigi. 

Akcja #SOScongressiEconvegni ma na celu uświadomienie rządowi ogromnego wkładu branży MICE we włoską gospodarkę. Sektor spotkań generuje  36,2 miliarda euro wkładu do PKB rocznie i zatrudnia 569 tys. osób. Teraz walczy o przetrwanie i domaga się pomocy od rządu. - Wzywamy władze, aby nie znajdowały łatwych i niewinnych kozłów ofiarnych i nie poświęcały pracy setek tysięcy ludzi, którzy nie mają ani teraźniejszości, ani przyszłości. Profesjonalna organizacja kongresów pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa uczestników - można dzisiaj było usłyszeć przez Palazzo Chigi.

2020-10-27 15:39:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

10 minut z... A&A Agencja

O to co trzyma klientów przez lata przy jednej agencji i najważniejsze źródła sukcesu pytamy Joannę Tkaczyk i Joannę Parapurę zarządzające A&A Agencją.

Ostatni rok zweryfikował założenia biznesowe wielu firm i pokazał jak niestabilne mogą być nasze plany wobec rzeczywistości, na którą nie mamy żadnego wpływu. W dzisiejszej sytuacji trwającej pandemii trudno mówić o trwałych założeniach biznesowych. Trzeba dynamicznie reagować na zmieniający się rynek i nieustannie poszerzać swoje kompetencje. Rozszerzyliśmy działalność, aby wesprzeć zablokowane ścieżki eventowe i staramy się to trudne doświadczenie wykorzystać jako szansę na przyszłość. Przetrwać ten trudny czas i wrócić do stabilnego rozwoju – oto nasze założenia na najbliższy czas.

Newsletter

»

Zamów newsletter