Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Od Exprofesso do Catalyst Poland – finał restrukturyzacji i rebrandingu

Dla Exprofesso pandemia była czasem dogłębnej analizy dotychczasowych działań i eliminacji słabych ogniw z dotychczasowego biznesu. W konsekwencji tych zmian firma zarządzana przez Monikę Dymacz-Kaczmarczyk i Maję Bryjak przeszła głębokie przeobrażenia, po to by realizować team building już tylko pod międzynarodową marką Catalyst Poland. 

 

„Idea edutainment przyświeca nam tak samo jak od kilkunastu lat” – mówi Monika Dymacz-Kaczmarczyk – „ale teraz wiodącą formułą dla naszych projektów są realizacje online, których celem jest budowanie współpracy w zdalnych, rozproszonych zespołach. To nasza nowa odsłona i nowy rozdział, który właśnie z dumą otwieramy.” Catalyst Poland jest częścią sieci Catalyst Team Building, która ma ponad 50 przedstawicieli w ponad 90 krajach. Ideą tej organizacji jest dzielenie się najlepszymi praktykami i ścisła współpraca w celu dostarczania wysokiej jakości programów teambuildingowych w dowolnym miejscu na świecie.   

2020-11-02 11:05:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter