Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PROTEST BRANŻY
Przedstawiciele branży spotkań zapraszają na podpisanie petycji na Placu Zamkowym

Połączone branże: eventowa, hotelarska, gastronomiczna oraz fitness spotkają się w piątek 6 listopada na ulicach Warszawy. Będą domagać się się dalszej pomocy od rządu i zbierać podpisy pod petycją w tej sprawie. 

Organizatorami spotkania, które odbędzie się na Placu Zamkowym w Warszawie są: Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Izba Gospodarcza Gastronomii Polskiej, Polska Federacja Fitness. Celem jest zebranie jak największej liczby podpisów pod petycją zawierającą sześć postulatów dotyczących rządowego wsparcia dla zamkniętych branż. Petycję tę przedstawiciele wspomnianych organizacji wystosowali do premiera Mateusza Morawieckiego oraz kierownictwa najważniejszych instytucji państwowych w poniedziałek w poniedziałek 2 listopada. Spotkanie odbędzie się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego. 

2020-11-04 10:09:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter