Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


WYDANIE SPECJALNE
Pobierz grudniowe wydanie #CzasNaPolskę

Bony aktywowano dotychczas na kwotę prawie 1 miliarda złotych, a wydano niespełna 250 mln, a więc możemy zakładać, że 75% tej wartości wciąż może trafić do przedsiębiorców. – mówi Anna Salamończyk-Mohel, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej. Czytaj więcej w grudniowej edycji #CzasNaPolskę. 

 

Specjalne wydanie Wiadomości Turystycznych przedstawia najlepsze polskie lokalizacje, miejsca warte odwiedzenia oraz wiodące produkty turystyczne. Pobierz bezpłatnie (link).  

Niepewny polski sezon narciarski

Brak jasnych wytycznych dotyczących stacji narciarskich, także czasowe zamknięcie obiektów noclegowych i ograniczona działalność gastronomii stawia pod znakiem zapytania powodzenie sezonu narciarskiego w Polsce. 

Regiony potrzebują opłaty pobytowej przypisanej do noclegu

Ewidencja gości, stałe źródła przychodów dla ROT-ów i LOT-ów, ale też zasady współpracy z samorządami to główne tematy poruszone w trakcie konferencji poświęconej zarządzaniu markami turystycznymi.

Kraina Górnej Odry z apetytem na turystykę

Ziemia Raciborska, tworząc niepowtarzalną atmosferę sprzyjającą turystyce aktywnej – wykorzystuje atuty swojego historycznego dziedzictwa i położenia na terenie przy granicy z Republiką Czeską.

Pobierz bezpłatnie (link).   

2020-11-25 13:39:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter