Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


WYDARZENIA
Zmiana terminu targów TOUR SALON

Oświadczenie w sprawie zmiany daty Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w 2021 roku.

W 2020 roku targi TOUR SALON, jako jedna z niewielu imprez o tej tematyce, odbyła się w zaplanowanym terminie. Obecna sytuacja pandemiczna w Polsce i na świecie zmusza nas jednak do zrewidowania planów na rok 2021.

 

Mając uzasadnione obawy, że organizacja targów podróżniczych w lutym 2021 rokumoże być trudna,a nawet niemożliwa,na poziomie satysfakcjonującym zarówno wystawców, jak i zwiedzających, Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów TOUR SALON na dni24-26 września 2021 roku. Jesteśmy przekonani, że to pozwoli na organizację naszego wydarzenia na najwyższym poziomie, a fanom podróży na komfortowe uczestnictwo. 

Choć przyjdzie nam spotkać się dopiero w drugiej połowie roku zapewniamy, że zespół targów TOUR SALON cały czas pozostaje do dyspozycji przedstawicieli regionów, obiektów turystycznych i podmiotów świadczących usługi w turystyce, zainteresowanych współpracą. 

Do tej pory udało się namz naszymi partnerami zaplanować wiele ciekawych inicjatyw, które niewątpliwie będziemy realizować we wrześniu. Jednocześnie, dodatkowe miesiące wykorzystamy, by przygotować jeszcze ciekawszy program wydarzeń towarzyszących ekspozycji obejmujący spotkania z podróżnikami, prelekcje, konkursy tak, aby pobyt na TOUR SALON, zgodnie z naszym hasłem przewodnim, pozwolił odkryć smak przygody. 

Przypominamy także, że cały czas trwa nasza akcja #PolskaDoPoznania, w której promujemy ciekawe, nie zawsze oczywiste, zakątki w naszym kraju. Regularnie publikowane posty prezentujące miejsca warte odwiedzenia cieszą się ogromną popularnością wśród fanów TOUR SALON. Akcję #PolskaDoPoznania kontynuujemy, bo chcemy wraz z naszymi wystawcami i partnerami pokazać, jak wiele jest do zobaczenia w naszym kraju i że nawet jednodniowy wypad może być wielką przygodą.

Niewątpliwym atutem jesiennej edycji TOUR SALON będą odbywające się równolegle targi turystyki caravaningowej CARAVANS SALON, podczas którychswoją ofertę pokażą najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce.Caravaning w dobie pandemii zyskuje wielu zwolenników jako bezpieczny sposób podróżowania. Wspólne połączenie sił sprawi, że weekend 24-26 września 2021 będzie kompleksową prezentacją odpowiadającą na podróżnicze trendy.

Już teraz serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w targach, które odbędą się w 2021 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Do zobaczenia we wrześniu! 

Zespół targów TOUR SALON

2020-11-27 10:14:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter