Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PROMOCJA
Koncert: Andaluzja czeka na Ciebie ‘Los Duendes’


Czy chcielibyście znaleźć się teraz w otulonym słońcem gaju oliwnym lub na piaszczystej plaży? Kochacie śródziemnomorską kuchnię i energetyczną muzykę? W sobotni wieczór zapraszamy na wydarzenie, które przybliży Wam Andaluzję. Zespół Los Duendes i Conrado Moreno przeniosą nas na chwilę do krainy flamenco, fiesty, korridy i smacznych tapas. 

 

Los Duendesto międzynarodowy zespół muzyczny, którego liderem jest BorjaSoto – śpiewak pochodzący z Sewilli, który wychował się w otoczeniu dźwięków flamenco. Borja postanowił zamieszkać w Polsce i tu, we Wrocławiu, założył własny zespół – Los Duendes. Skąd ta nazwa? "Duende" to elf, krasnal, obecny w legendach wielu kultur od zarania dziejów. W kulturze flamenco "mieć duende" znaczy posiadać wyjątkowy talent muzyczny i autentyczną ekspresję, która jest charakterystyczna dla tej muzyki. 

Tę artystyczną duszę, prawdziwe emocje i szczery przekaz usłyszycie na sobotnim koncercie online Los Duendes. Zespół zaprezentuje zarówno autorskie utwory, jak i tradycyjny repertuar flamenco z towarzyszeniem tancerki – Anny Mendak. Wieczór dopełnią opowiadania Conrado Moreno o tym niesamowicie pięknym i zróżnicowanym regionie Hiszpanii, jakim jest Andaluzja. Jeśli myślicie o wycieczce w te rejony, koniecznie bądźcie z nami online w sobotę o 18:00!

Koncert jest bezpłatny i będzie transmitowany na żywo na profilu Facebook biura podróży ITAKA (https://www.facebook.com/itakapl/). Ponadto podczas wydarzenia będziecie mogli uczestniczyć w konkursach z ciekawymi nagrodami! Zapraszają organizatorzy: firma Hiszpania de Luxe, zajmująca się promocją Hiszpanii w Polsce we współpracy z jednostką Ambasady Hiszpanii odpowiedzialną za promocję turystyki – Tourspain. Głównym sponsorem wydarzenia jest Andaluzyjska Wspólnota Turystyczna. 

Bądźcie z nami! Te veo pronto!
 

2020-12-09 11:47:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter