Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


ZAGRANICA
Kanadyjska branża MICE otrzyma dodatkowe wsparcie od państwa

Chrystia Freeland, wicepremier i minister finansów Kanady przedstawiła kolejną aktualizację realizowanego od wiosny 2020 roku programu „Wspieranie Kanadyjczyków w walkce z Covid-19”. Znalazły się w nim deklaracje kontynuowania pomocy dla kandyskiego przemysłu spotkań. 


Firmy z sektora MICE mogą liczyć między innymi na niskooprocentowane pożyczki w wysokości do 1 mln USD, z dziesięcioletnim terminem spłaty. Najbardziej dotknięte kryzysem firmy otrzymają również dodatkowe dotacje. Na ten cel zostanie przeznaczonych 500 milionów USD. - Wiele osób z sektora spotkań i wydarzeń biznesowych walczy o przetrwanie - mówi Clark Grue, przewodniczący Meetings Mean Business Canada. - Cieszymy się, że rząd federalny dostrzegł trudności gospodarcze, z jakimi boryka się ten sektor gospodarki. Nasz głos został wysłuchany, a firmy MICE otrzymają pomoc. 

2020-12-21 09:47:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter