Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


WEBINAR- DOŁĄCZ SIĘ

Protokół Kraków Network – dokument, który zrewolucjonizuje branżę 
 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze live nadawanym ze studia wirtualnego w ICE Kraków. Na wydarzenie zapraszają: Miasto Kraków, KBF – operator Centrum Kongresowego ICE Kraków, Kraków Convention Bureau oraz członkowie Kraków Network.

 

Wspólnie z zaproszonymi gośćmi przedstawimy Państwu PROTOKÓŁ KRAKÓW NETWORK – dokument, który zrewolucjonizuje branżę MICEnad którym wraz z członkami grupy KRAKÓW NETWORK pracowaliśmy od grudnia 2020 roku.

Wydarzenie odbędzie się 23 marca br. (wtorek)
w godzinach 14.00-15.30.

Podczas transmisji omówimy zamysł Protokołu KRAKÓW NETWORK i zaprezentujemy jego główne założenia. W szczególności opowiemy o wypracowanych przez lokalnych przedstawicieli branży MICE innowacyjnych modelach biznesowych opartych na wspólnym zarządzaniu ryzykiem i zaangażowaniu, a także o aspektach digitalizacji i promocji wydarzeń hybrydowych.

Webinar będzie można zobaczyć za pośrednictwem Facebooka
na profilu: 
https://www.facebook.com/MICEPoland oraz

KRAKÓW NETWORK, ICE Kraków, Kraków Convention Bureau, THINK MICE.   

Na wydarzenie zapraszają: Miasto Kraków, KBF – operator Centrum Kongresowego ICE Kraków, Kraków Convention Bureau oraz członkowie KRAKÓW NETWORK.

Protokół KRAKÓW NETWORK został objęty honorowym patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej i Poland Convention Bureau.

 Do zobaczenia!


 

2021-03-17 09:12:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter