Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


KONFERENCJE
Rusza konferencja branży MICE „Meet in Cyprus”

„Meet in Cyprus” to pierwsza tego typu konferencja organizowana na Cyprze. Rozpoczyna się 14 kwietnia i potrwa dwa dni. Event odbędzie się w formule on-line.
Wydarzenie organizowane przez Cyprus Incentives & Meetings Associates przy współpracy z wiceministrem turystyki, Savvasem Perdiosem, oraz Cyprus Convention Bureau jest skierowane do pracowników branży MICE.

Uczestnicy będą mogli rezerwować spotkania z przedstawicielami hoteli oraz sektora DMC, posłuchać tematycznych wykładów, wziąć udział w dyskusjach o przyszłości branży MICE i interaktywnych warsztatach oraz kompleksowo dowiedzieć się o tym, co Cypr ma do zaoferowania w segmencie MICE.

Oprócz tego, w Media Center, dostępne są już przygotowane wcześniej nagrania z prezentacjami i wykładami.

Link do wydarzenia: https://meet-in-cyprus.events.podimatas.gr/

2021-04-14 10:08:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

10 minut z... A&A Agencja

O to co trzyma klientów przez lata przy jednej agencji i najważniejsze źródła sukcesu pytamy Joannę Tkaczyk i Joannę Parapurę zarządzające A&A Agencją.

Ostatni rok zweryfikował założenia biznesowe wielu firm i pokazał jak niestabilne mogą być nasze plany wobec rzeczywistości, na którą nie mamy żadnego wpływu. W dzisiejszej sytuacji trwającej pandemii trudno mówić o trwałych założeniach biznesowych. Trzeba dynamicznie reagować na zmieniający się rynek i nieustannie poszerzać swoje kompetencje. Rozszerzyliśmy działalność, aby wesprzeć zablokowane ścieżki eventowe i staramy się to trudne doświadczenie wykorzystać jako szansę na przyszłość. Przetrwać ten trudny czas i wrócić do stabilnego rozwoju – oto nasze założenia na najbliższy czas.

Newsletter

»

Zamów newsletter