Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


IMEX
Nowa platforma online od IMEX Group

IMEX BuzzHub to nowy projekt IMEX Group skierowany do światowej społeczności skupionej wokół branży spotkań, którego inauguracja nastąpi już 12 maja.


Nowy, cyfrowy projekt będzie działał od maja do września. Stworzono go na platformie Swapcard, a zarządza nim agencja kreatywna Smyle. IMEX BuzzHub to miejsce, gdzie będzie można wymienić doświadczenia, wiedzę, zainteresowania.

 Twórca platformy ujawnia, że powstała na bazie pomysłów, które narodziły się podczas dwóch ostatnich edycji PlanetIMEX. Do jej stworzenia IMEX zaprosił agencje, swoich partnerów oraz ekspertów. Osoby korzystające z BuzzHub będą mogły wybierać spośród dostępnych za darmo różnorodnych sesji i materiałów.

- To idealny moment na start naszej nowej platformy. Będzie pewnego rodzaju wstępem do naszego wydarzenia IMEX America, które odbędzie się w listopadzie tego roku – mówi Carina Bauer, CEO IMEX Group.

2021-05-05 10:21:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter