Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


NAGRODY
Sukces Live Age na rozdaniu nagród Eventex  

10 maja poznaliśmy tegorocznych laureatów Eventex Awards. Najwięcej nagród zdobyli Amerykanie, Holendrzy i Rosjanie. Nagrodę otrzymała również polska agencja za projekt „OLX Know How 2021”.

Przygotowany przez Live Age projekt nominowano w kategoriach: Online Conference, Virtual B2B Event oraz Virtual Experience - Consumer & Business Services. Został doceniony przez jury konkursu. Zajął pierwsze miejsce w kategoriach Online Conference i Virtual Experience – Consumer & Bussiness Service oraz drugie miejsce w kategorii Virtual B2B Event.

Najwięcej nagród zdobyła irlandzka agencja FUEL (10), tuż za nią znalazły się WINK Creative Experiential Agency z Holandii (9) i Outreach Creative z Wielkiej Brytanii (8). – Nasi laureaci nigdy nie przestają nas zaskakiwać. Są źródłem tylu inspiracji i innowacji w branży. Tegoroczni zwycięzcy zademonstrowali dużą kreatywność i elastyczność. Wszystkim należą się ogromne gratulacje – mówi Ovanes Ovanessian, współzałożyciel Eventex Awards.

W jury konkursu zasiadło w tym roku trzech Polaków: Żaneta Berus, CEO In2Win, Mateusz Czerwiński, wiceprezes WCB oraz Anna Nowakowska, CEO Mice & Venue Consulting.

2021-05-11 10:08:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter